Kód: 9788090662972 | Značka: FLORIHANA

FLORIHANA Hydrolát tymián linalol BIO 100 ml

215 Kč 215 Kč / 100 ml
Skladem

Květová voda z tymiánu obecného Thymus vulgaris linaloliferum je osvědčeným pomocníkem při dětském nachlazení, bolesti v krku u dětí. Hydrolát pečuje o mastnou a problematickou pleť a pokožku se sklonem k plísním. Podporuje normální funkci dýchacího systému a své uplatnění nachází v ústní a intimní hygieně. Pomůže vím i při gynekologických potížích. Hydrolát čistí a tonizuje dětskou pokožku. Působí jako nervové tonikum.

Kategorie: MIMINKA A DĚTI

Květová voda z tymiánu linaol je osvědčenou a účinnou volbou v případě dětského nachlazení. Léčivá vůně pomáhá bojovat s bacily. Hydrolát můžete bez obav použít v případě dětského nachlazení, kašle a rýmy i u malých miminek. V difuzéru vám provoní pokoj, zároveň usnadní dětem dýchání. Při bolestech v krku s ní můžete kloktat, zvládnou to v pohodě i větší děti. Pomáhá ošetřovat ústa před bakteriálními a plísňovými nemocemi, používá se jako aktivní ingredience ústních vod.

Jak hydrolát tymián linaol používat?

  • Jako čistící tonikum, pleťovou vodu pro mastnou a problematickou pleť.
  • Jako součást pleťové masky, jako vlasový zábal pro mastící se pokožku hlavy.
  • K ošetření, koupelím, obkladům pro problematickou pokožku, nehty se sklony s plísním.
  • Spolu s levandulovým hydrolátem ošetřuje drobné oděrky.
  • K oplachům, obkladům, sedacím koupelím v případě gynekologických potíží.
  • Jako tělové tonikum pro problematickou pokožku.
  • Příznivě působí na dýchání, pomocí difuzéru vám provoní a osvěží vzduch v pokoji či ložnici.
  • Zklidňuje nervové napětí. Dodává odvahu a pomáhá najít sílu při řešení komplikovaných životních situací. 

Tip: „Hydrolát tymián linalool má jemnou sladce bylinnou vůni. Použiji jej vždy, když potřebuji dodat sílu sílu při nachlazení. Na bolest v krku neznám lepšího pomocníka na kloktání." — Kateřina Kloudová mezinárodně certifikovaná aromaterapeutka a designérka vůní

Složení: 100% bio květová voda tymián linaol (Thymus vulgaris linaloliferum)

Doporučené skladování: Hydroláty je vhodné udržovat v chladu a temnu při konstatní teplotě od 5 do 15 °C v tmavých lahvičkách. Jsou neobyčejně citlivé na teplo, které může výrazně zvýšit mikrobiologické znečištění. Je proto vhodné po zakoupení hydroláty uložit do chladničky.
Pokud si všimnete změny ve vzhledu (v hydrolátu se tvoří chuchvalce různých tvarů = známka znečištění bakteriemi) či pachu, hydrolát nepoužívejte.

Množství: 100 ml

Výrobce: Florihana, Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čisté hydroláty značky Florihana jsou v BIO kvalitě, bez konzervantů, bez alkoholu a mají pro pleť prospěšné, mírně kyselé pH. Získávají se destilací ekologicky pěstovaných nebo divoce rostoucích rostlin. Díky speciálnímu destilačnímu procesu a vysokému extrakčnímu poměru obsahují hydroláty značky Florihana významný podíl aromatických molekul, zachovávají jedinečné vlastnosti a delikátní vůni.