Kód: T0327 | Značka: Nobilis Tilia

NOBILIS TILIA Keramický difuzér

989 Kč
Skladem

Designový difuzér s šetrným ultrazvukovým odpařováním a jemným podsvícením.

Šetrný ultrazvukový difuzér plynule rozptyluje přírodní éterické vůně v místnosti. Zároveň obohacuje vzduch o potřebnou vlhkost. Měnitelné barevné podsvícení dotvoří pohodovou atmosféru dle vaší nálady. Krásný čistý design v zenovém stylu, praktický doplněk do ložnice, pokojíčku i kanceláře.

Elektrický difuzér Ceralía se stane vašim skvělým společníkem při objevování kouzel aromaterapie u vás doma. Pomocí ultrazvukových vln vytváří difuzér z vody a esenciálních olejů (případně z květové vody) jemnou mlhovinu. Vzduch v místnosti je tak rovnoměrně zvlhčen a prosycen blahodárnými esencemi. Tento typ aroma difuzéru je vhodný pro prostory do 30 m2. Radost z jeho přítomnosti si můžete užívat každý den.

Ultrazvukový aroma difuzer Nobilis Tilia

Terapii vůněmi využijete při řešení běžných dětských i dospěláckých zdravotních potíží. Dětská rýma, nachlazení, neklidný spánek – aromaterapie je ideální přírodní léčbou. Voňavou společnost si užijete i při usínání, nebo když prostě potřebujete chvilku klidu a pohody. Bílý keramický obal má geometrický perforovaný vzor, který propouští paprsky v kouzelném orientálním dekoru.

Můžete si navolit šest barevných odstínů, nebo nechat barvy postupně měnit. Podsvícení můžete také vypnout. Předností tohoto ultrazvukového difuzéru je jeho velmi tichý chod, šumění stoupající mlhoviny je téměř neznatelné. Pokud voda v nádobce dojde, difuzér se sám vypne.

V jakých situacích elektrický difuzér využijete?

  • pro každodenní relaxaci a terapii vůněmi
  • při aromaterapii doma i v kanceláři
  • při uspávání dětí, pro nerušený spánek
  • při léčbě nachlazení, dýchacích potíží a rýmě
  • při porodu, můžete si jej vzít do porodnice
  • při cestování, oblíbená vůně navodí pocit jistoty v neznámém prostředí
  • když potřebujete odpudit komáry, použijte repelentní směs
  • když chcete fyzické či psychické potíže řešit přírodní cestou, pomocí aromaterapie

Jak se používá ultrazvukový aroma difuzer?

Naplňte vnitřní nádobku vodou nebo hydrolátem (pravou květovou vodou) a přidejte 5-15 kapek vybraného 100% přírodního éterického oleje nebo směsi éterických olejů. Difuzér uzavřete a přístroj zapněte podle návodu. Do difuzéru nepatří rostlinné oleje. Podrobný návod k použití a čištění zařízení je dodáván současně s difuzérem.

32

Návod na použití v PDF

Video návod k použití

Rozměry: Výška 13,5 cm, průměr spodní části cca 10 cm, průměr horní části cca 6 cm

Francouzská firma Innobiz je evropským lídrem ve vývoji a výrobě difuzérů. Více jak 10 let se zabývá výzkumem v oblasti difúze esenciálních olejů. Jejich služeb a zkušeností využívají všichni významní výrobci v oblasti aromaterapie.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 19.8.2020
Na ultrazvukový difuzer od Nobilisu jsem měla spadeno již dlouho, ale je to přece jen investice. Nakonec mi jej koupil manžel k narozeninám. A jsem z něj nadšená. Mám dvě malé děti, takže u nás doma fičí hlavně éterák mandarinka, přes zimu jehličnany (naším nejoblíbenějším je Smrk a Borovice) a přes léto Eukalyptus citronovonný a Lenvandule proti komárům. A difuzer je opravdu krásný, jemný, hezký dekorační prvek. Díky
5
L Avatar autora | 19.5.2020
Nějakou dobu jsem s nákupem otálela, ale od té doby, co jsem se odhodlala, jede u nás skoro nonstop. Oleje proti komárům, na různé neduhy jako rýma a kašel nebo jen tak pro radost si můžeme stále užívat. Už si bez něj neumím představit domácnost. Krásný design a praktičnost.

 

Česká společnost Nobilis Tilia už přes 20 let vyrábí jen tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku v harmonii s planetou - aby pěstování krásy a zdraví člověka nenarušovalo pěstování krásy a zdraví přírody. Využívají poctivé suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina produktů je certifikována jako přírodní kosmetika (certifikát CPK) nebo BIO přírodní kosmetika (CPK BIO).

CPK a CPK BIO jsou jedny z nejpřísnějších certifikátů na světě. Zaručují, že takto označené produkty obsahují pouze ty nejkvalitnější rostlinné suroviny z ekologického zeměděství nebo z volné přírody, ale neobsahují parafín, vazelínu, silikon, ropné deriváty či geneticky modifikované suroviny. Podíl přírodních surovin (po odečtení vody) je minimálně 85 % u CPK a 90 % u CPK BIO. Žádné produkty Nobilis Tilia v naší nabídce neobsahují živočišné suroviny ani nejsou testované na zvířatech - jsou tak vhodné pro vegany.

Nobilis Tilia upřednostňuje ekologicky odbouratelné suroviny, má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod, recykluje odpad a všeobecně přistupuje k vývoji a výrobě velmi zodpovědně. Také podporuje množství různých dobročinných projektů, například Nadační fond Zdeňky Žadaníkové (zlepšuje prostředí dětských oddělení v českých nemocnicích), Srdcerváče (přispívající k vytvoření nových pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením), Centrum Bazalka (denní a týdenní stacionář, pomáhající rodinám s péčí o zdravotně postižené děti) a mnoho, mnoho dalších.