Kód: N5004E | Značka: Nobilis Tilia

NOBILIS TILIA Květová voda BIO Růže 50 ml

174 Kč 348 Kč / 100 ml
Skladem

K pravidelnému ošetřování citlivé, suché i zralé pleti. Pro maminky i miminka.

Chcete-li se cítit jako opravdová královna, květová voda z růže vám nesmí v aroma výbavě chybět. Královna květin umí probudit ženskou energii, umí o vaši pokožku královsky pečovat. Hydrolát z růže damašské v BIO kvalitě si zamilujete pro její opravdovou sladce květinovou vůni.

Výborně se hodí k pravidelnému ošetřování citlivé, suché i zralé pleti. Jemná voňavá mlha z rozprašovače vás skvěle osvěží v horkých dnech, povzbudí unavenou pokožku, zbaví pleť zbytků make-upu a nečistot.

Růže je typická ženská květina, květová voda z ní proto nádherně doprovází maminky v těhotenství, při porodu i šestinedělí. Budou ji zbožňovat i vaše miminka, protože je tak jemná, harmonizující.

Hydroláty neboli květové vody se vyrábějí destilací květů, listů i plodů užitečných siličnatých rostlin. Nesou v sobě všechnu blahodárnou sílu rostlin, ve svých účincích jsou však jemnější než éterické oleje. Květové vody jsou plné cenných látek z rostliny a aktivně je umí předávat ošetřované pokožce. Dobře se vstřebávají, hydratují pleť. Jejich užívání je bezpečné i pro novorozence, těhotné, malé děti a seniory, také proto, že neobsahují žádný alkohol. Při používání nemusíte řešit další ředění, jako u éterických olejů. Květové vody se mohou používat přímo na pokožku těla, na vlasy i citlivou pleť obličeje.

Jak květovou vodu z růže používat? Jako osvěžující sprej, přírodní tonikum, k obkladům, oplachování pokožky. K péči o pleť novorozenců, k omývání, do koupelí. Bude vám chutnat i při kloktání či ve sklenici vody.

Složení: Rosa Damascena Flower Water (hydrolát z růže damašské v bio kvalitě), Citronellol*, Geraniol*. * - přírodního původu

Množství: 50 ml v lahvičce ze skla (s praktickým sprejem).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Česká společnost Nobilis Tilia už přes 20 let vyrábí jen tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku v harmonii s planetou - aby pěstování krásy a zdraví člověka nenarušovalo pěstování krásy a zdraví přírody. Využívají poctivé suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina produktů je certifikována jako přírodní kosmetika (certifikát CPK) nebo BIO přírodní kosmetika (CPK BIO).

CPK a CPK BIO jsou jedny z nejpřísnějších certifikátů na světě. Zaručují, že takto označené produkty obsahují pouze ty nejkvalitnější rostlinné suroviny z ekologického zeměděství nebo z volné přírody, ale neobsahují parafín, vazelínu, silikon, ropné deriváty či geneticky modifikované suroviny. Podíl přírodních surovin (po odečtení vody) je minimálně 85 % u CPK a 90 % u CPK BIO. Žádné produkty Nobilis Tilia v naší nabídce neobsahují živočišné suroviny ani nejsou testované na zvířatech - jsou tak vhodné pro vegany.

Nobilis Tilia upřednostňuje ekologicky odbouratelné suroviny, má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod, recykluje odpad a všeobecně přistupuje k vývoji a výrobě velmi zodpovědně. Také podporuje množství různých dobročinných projektů, například Nadační fond Zdeňky Žadaníkové (zlepšuje prostředí dětských oddělení v českých nemocnicích), Srdcerváče (přispívající k vytvoření nových pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením), Centrum Bazalka (denní a týdenní stacionář, pomáhající rodinám s péčí o zdravotně postižené děti) a mnoho, mnoho dalších.