Kód: N5001E | Značka: Nobilis Tilia

NOBILIS TILIA Květová voda BIO Levandule 50 ml

164 Kč 33 Kč / 10 ml
Skladem

K péči o pleť miminek, dětí i maminek. Regeneruje podráždění pleti, zklidňuje pleť i mysl.

Levandule je známá pro své harmonizační účinky. Květová voda z levandule v BIO kvalitě obsahuje bioaktivní látky, které výborně regenerují podráždění pleti, po opalování, po holení či depilaci. Jemná mlha květové vody pohladí citlivou či problematickou pokožku.

Je velmi vhodná ke kosmetické, hygienické péči o malá miminka. Zklidňuje pleť i mysl, přidána do večerní koupele dokáže navodit klidný spánek malým i velkým.

Levandule je dobrou průvodkyní i během těhotenství, porodu a v poporodní péči. Hydrolát z levandule má specifickou vůni sušené trávy. Levandulová květová voda bude mít pro své univerzální použití jisté místo i ve vaší přírodní lékárničce.

Hydroláty neboli květové vody se vyrábějí destilací květů, listů i plodů užitečných siličnatých rostlin. Nesou v sobě všechnu blahodárnou sílu rostlin, ve svých účincích jsou však jemnější než éterické oleje. Květové vody jsou plné cenných látek z rostliny a aktivně je umí předávat ošetřované pokožce. Dobře se vstřebávají, hydratují pleť. Jejich užívání je bezpečné i pro novorozence, těhotné, malé děti a seniory, také proto, že neobsahují žádný alkohol. Při používání nemusíte řešit další ředění, jako u éterických olejů. Květové vody se mohou používat přímo na pokožku těla, na vlasy i citlivou pleť obličeje.

Jak květovou vodu z levandule používat? Jako osvěžující sprej, přírodní tonikum, k obkladům, oplachování pokožky. K péči o pleť novorozenců, k omývání, do koupelí. Bude vám chutnat i při kloktání či ve sklenici vody.

Složení: Lavandula Augustifolia Flower Water (hydrolát z levandule lékařské v bio kvalitě), Linalool*. *- přírodního původu

Množství: 50 ml v lahvičce ze skla (s praktickým sprejem).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Česká společnost Nobilis Tilia už přes 20 let vyrábí jen tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku v harmonii s planetou - aby pěstování krásy a zdraví člověka nenarušovalo pěstování krásy a zdraví přírody. Využívají poctivé suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina produktů je certifikována jako přírodní kosmetika (certifikát CPK) nebo BIO přírodní kosmetika (CPK BIO).

CPK a CPK BIO jsou jedny z nejpřísnějších certifikátů na světě. Zaručují, že takto označené produkty obsahují pouze ty nejkvalitnější rostlinné suroviny z ekologického zeměděství nebo z volné přírody, ale neobsahují parafín, vazelínu, silikon, ropné deriváty či geneticky modifikované suroviny. Podíl přírodních surovin (po odečtení vody) je minimálně 85 % u CPK a 90 % u CPK BIO. Žádné produkty Nobilis Tilia v naší nabídce neobsahují živočišné suroviny ani nejsou testované na zvířatech - jsou tak vhodné pro vegany.

Nobilis Tilia upřednostňuje ekologicky odbouratelné suroviny, má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod, recykluje odpad a všeobecně přistupuje k vývoji a výrobě velmi zodpovědně. Také podporuje množství různých dobročinných projektů, například Nadační fond Zdeňky Žadaníkové (zlepšuje prostředí dětských oddělení v českých nemocnicích), Srdcerváče (přispívající k vytvoření nových pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením), Centrum Bazalka (denní a týdenní stacionář, pomáhající rodinám s péčí o zdravotně postižené děti) a mnoho, mnoho dalších.