Kód: 3700884000642 | Značka: FLORIHANA

FLORIHANA Hydrolát lípa BIO 100 ml

215 Kč 215 Kč / 100 ml
Skladem

Medově vonící hydrolát z lípy (Tilia vulgaris) je čistou 100% přírodní bio esencí z květů divoce rostoucích stromů. Regeneruje a hydratuje všechny typy pleti, především citlivou, dětskou pokožku, suchou a zralou pleť. Květová voda z lípy skvěle působí na pokožku se sklony k zánětům, na ekzematickou pokožku. Konejšivě sladká vůně pomáhá při stresu, úzkosti, nespavosti dětí a přinese i vám klidný spánek.

Kategorie: MIMINKA A DĚTI

Květová voda z lípy má bohaté působení, je velmi vhodná i pro malé děti. Její vůně přináší uklidnění, nerušený spánek, zbavuje úzkosti a strachu. Krásně ošetřuje ekzematickou pokožku dětí, zánětlivé projevy na kůži i ve vlasech. Využijete ji k péči o obličej, hydrataci pokožky celého tělo i o vlasovou pokožku.

Jak hydrolát z lípy používat?

  • Jako tonikum, čistící pleťovou vodu (zvláště pro dětskou, citlivou, suchou, normální a zralou pleť se sklony k vráskám).
  • Jako přísadu do koupelí k péči o celé tělo, vyzkoušejte uklidňující koupel pro miminko.
  • Jako součást pleťové masky.
  • K obkladům na zánětlivá místa na kůži.
  • Na vlasové zábaly, k ošetření vlasové pokožky (na podrážděnou, zánětlivou kůži).
  • Po opalování, společně s hydrolátem z levandule.
  • Jako nervové tonikum, v náročných situacích, kdy potřebujete najít klid – přidejte květovou vodu do difuzéru a vychutnejte si typickou květinovou vůni.

Tip: Připravte si aroma sprej pro osvěžení ovzduší v dětském pokoji nebo sprej pro aromatizaci ložního prádla pro podporu spánku u dětí i dospěláků.

Složení: 100% bio květová voda z lípy (Tilia vulgaris)

Doporučené skladování: Hydroláty je vhodné udržovat v chladu a temnu při konstatní teplotě od 5 do 15 °C v tmavých lahvičkách. Jsou neobyčejně citlivé na teplo, které může výrazně zvýšit mikrobiologické znečištění. Je proto vhodné po zakoupení hydroláty uložit do chladničky.
Pokud si všimnete změny ve vzhledu (v hydrolátu se tvoří chuchvalce různých tvarů = známka znečištění bakteriemi) či pachu, hydrolát nepoužívejte.

Množství: 100 ml

Výrobce: Florihana, Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čisté hydroláty značky Florihana jsou v BIO kvalitě, bez konzervantů, bez alkoholu a mají pro pleť prospěšné, mírně kyselé pH. Získávají se destilací ekologicky pěstovaných nebo divoce rostoucích rostlin. Díky speciálnímu destilačnímu procesu a vysokému extrakčnímu poměru obsahují hydroláty značky Florihana významný podíl aromatických molekul, zachovávají jedinečné vlastnosti a delikátní vůni.