Sleva
Kód: 3826 | Značka: Každý den je dar

KAŽDÝ DEN JE DAR Testovací sada hydrolátů SLEVA EXP. 02/24

990 Kč Sleva 38 % 124 Kč / 1 ks
Skladem

SLEVA Z DŮVODU EXPIRACE 02/24
Sada osmi hydrolátů, každý o objemu 50 ml Ti dá odpovědi na všechny Tvé otázky. Vyzkoušíš, co Tvé pleti přinese spokojenost ráno, co ji uklidní na noc a čím ji nejlépe osvěžíš třeba v horkých letních dnech.

Kategorie: Květové vody

Sada obsahuje pivoňkovou vodu, levandulovo-měsíčkovou, sedmikráskovou, mátovou, přesličkovou, levandulovou, řebříčkovou vodu s panthenolem a růžovou vodu s vlčím mákem.

Pivoňková voda pleť uvolní, přinese ji klid a následně ji rozzáří. Ošetří do úplného spokojenosti i tu nejnáročnější pleť.

Levandulovo-měsíčková voda bude výtečně pečovat o citlivou i problematickou pokožku obličeje i celého těla.

Sedmikrásková voda obsahuje významné množství saponinů. Pleť čistí, osvěžuje a rozzařuje.

Mátová voda vyhoví potřebám smíšené, mastné i problematické pleti, pokožky celého těla i vlasů.

Přesličková voda vznikla díky výjimečnému množství křemíku, které obsahuje. Pleť, vlasy i řasy křemík potřebují. Je nezbytný pro stavbu a pevnost pojivové tkáně.

Řebříčková voda s panthenolem je univerzální produkt. Tento hydrolát je ještě podpořen panthenolem, který zvyšuje hojivou sílu. Toto spojení je také vhodné na vlasy, kdy pomáhá při rozčesávání.

Levandulová voda bude jemně pečovat o citlivou, dětskou i zralou pokožku.

Růžová voda s vlčím mákem se kompletně se postará o Vaši pleť. Ráno ji jemně povzbudí, během dne osvěží a s večerem poskytne péči potřebnou pro odpočinek a obnovu. Vlčí mák výrazně podporuje anti-aging efekt růže.

Objem: 8 x 50 ml včetně pytlíku z bio bavlny

Výrobce: Každý den je dar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Za značkou Každý den je dar stojí Pavla a Bořivoj, kteří nechtějí podléhat trendům, nestojí na reklamních tricích, nepodporují reklamní technologické giganty a nevyužívají práce chudých lidí třetích zemí.

Tvoří ohleduplnou pečující kosmetiku pro všechny, kteří se nesobecky dívají kolem sebe a snaží se, aby svět byl hezkým místem a záleží jim na naší krásné planetě.

Ruční výroba jejich non-toxic kosmetiky probíhá v České republice.

Obaly jsou vratné.