Sleva
Kód: 3835 | Značka: Každý den je dar

KAŽDÝ DEN JE DAR Sedmikrásková voda SLEVA EXP. 02/24

256 Kč Sleva 20 % 256 Kč / 100 ml
Skladem

SLEVA Z DŮVODU EXPIRACE 02/24
Hydrolát ze sedmikrásky chudobky - zjemní Vaši pleť.

Kategorie: Květové vody

Květová voda ze sedmikrásky je velmi jedinečná. Díky obsahu saponinů se výborně hodí k dočištění pleti. Pleť čistí, osvěžuje, rozzařuje a zjemňuje.

Konzumace čerstvých květů, čaj ze sušené sedmikrásky i hydrolát. Ať použijete sedmikrásku jakkoli, vždy je to k Vašemu prospěchu. Jemně čistí - jak uvnitř tak i na pleti.

Květová voda je vyráběna parní destilací z čerstvě sklizených květů sedmikrásky chudobky pěstované a sbírané přímo v České republice. Květové vody Každý den je dar se destilují v celoskleněné destilační koloně, nesetkávají se tedy s kovem, a proto si v sobě zachovávají všechny účinné látky a jsou vždy čerstvé. Jsou velmi unikátní i proto, že stopové množství éterických olejů je ponecháno přímo v hydrolátu, ten je díky tomu velmi koncentrovaný a účinný.

Sedmikráska je opravdu významná léčivka. Velmi dobře ji snáší všechny typy pleti, obzvláště mastná pleť, kterou zklidní natolik, že se produkce nadměrného množství mazu velmi rychle reguluje.

Použití: Nastříkejte rovnoměrně na pokožku ze vzdálenosti 20-30 cm.

Složení: Bellis perennis Flower Water/čistá květová voda ze sedmikrásky chudobky

Skladování: Květové vody je potřeba uchovávat v chladu a temnu, po otevření doporučujeme uchovávat v lednici.

Objem: 100 ml

Výrobce: Každý den je dar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Za značkou Každý den je dar stojí Pavla a Bořivoj, kteří nechtějí podléhat trendům, nestojí na reklamních tricích, nepodporují reklamní technologické giganty a nevyužívají práce chudých lidí třetích zemí.

Tvoří ohleduplnou pečující kosmetiku pro všechny, kteří se nesobecky dívají kolem sebe a snaží se, aby svět byl hezkým místem a záleží jim na naší krásné planetě.

Ruční výroba jejich non-toxic kosmetiky probíhá v České republice.

Obaly jsou vratné.