Sleva
Kód: 3760216124200 | Značka: Neobulle

NEOBULLE Pokojový sprej proti komárům 50 ml

310 Kč 345 Kč Sleva 10 %
Skladem

100% přírodní interiérový sprej proti komárům a dalšímu hmyzu. Vhodný pro miminka od 3 měsíců a těhotné ženy od 3 měsíce těhotenství. 

Kategorie: Repelenty

Přírodní pokojový sprej Apad´pik francouzské značky Neobulle vám pomůže udržet komáry v bezpečné vzdálenosti od vašeho miminka.

Speciálně určeno do prostor pro miminka a těhotné ženy. Vhodné pro miminka od 3 měsíců a pro těhotné ženy od 3 měsíce těhotenství. 

Účinná směs éterických olejů z Bio levandule, eukalyptu, gerania a alkoholu zajistí vašemu miminku klidný spánek bez otravných komárů.

Použití: 15 minut  před uložením vašeho miminka ke spánku rozprašte tento sprej ve vyvětraném pokoji.

Množství: 50 ml

Země původu: Francie

 

Značka NeoBulle byla založena v roce 2005 francouzkou  Séverine Martial, zdravotní sestřičkou a laktační poradkyní se vzděláním v oblasti aromaterapie. Silně si uvědomovala důležitost nošení dětí a jedinečný vztah, který se tím mezi rodičem a dítětem utváří. S pomocí nejlepších tkalců z oblasti Pays de la Loire začala vyrábět pohodlné fyziologické nosítka skvělé kvality. Velice rychle začala využívat darů přírody svého regionu také k výrobě šetrné přírodní péče určené speciálně pro miminka, děti, těhotné a kojící ženy.


NeoBulle nabízí celou řadu přírodních produktů na bázi aromaterapie, které pomůžou ulevit dětem a miminkům ať už při bolestech během růstu prvních zoubků, při bolestech bříška, v boji proti komárům a klíšťatům, při nachlazení nebo pro rychlejší hojení modřin, boulí a oděrek. Produkty jsou vyráběny ve Francii, z čistých přírodních surovin a s respektem k přírodě.

 

Většina produktů NeoBulle má ochrannou známku Cosmebio BIO, která zaručuje, že:

Minimálně 95 % složek z celkového složení je z přírodních surovin nebo přírodního původu. Minimálně 95 % z použitých rostlinných složek je v kvalitě BIO. Minimálně 10 % z celkového složení je v kvalitě BIO (pochází z ekologického zemědělství).