Sleva
Kód: 3829 | Značka: Každý den je dar

KAŽDÝ DEN JE DAR Pivoňková voda SLEVA EXP. 02/24

248 Kč Sleva 20 % 248 Kč / 100 ml
Skladem

SLEVA Z DŮVODU EXPIRACE 02/24
Hydrolát z pivoňky lékařské.

Kategorie: Květové vody

Hydrolát z pivoňky lékařské uvolňuje napětí z pleti, zklidní ji a poté ji prozáří. Je vhodný především pro zralou, citlivou a suchou pleť, ale uspokojí i ten nejnáročnější typ pleti.

Květová voda je vyráběna parní destilací z čerstvě sklizených květů a listů pivoňky lékařské pěstované a sbírané přímo v České republice. Květové vody Každý den je dar se destilují v celoskleněné destilační koloně, nesetkávají se tedy s kovem, a proto si v sobě zachovávají všechny účinné látky a jsou vždy čerstvé. Jsou velmi unikátní i proto, že stopové množství éterických olejů je ponecháno přímo v hydrolátu, ten je díky tomu velmi koncentrovaný a účinný.

Pivoňka lékařská je uctívaná bylina s velmi ženskou energií. U nás je známá zejména jako okrasná květina zahrádek a skalek, ale například v Asii je často používána a prý nechybí v žádném nápoji lásky.

Použití: Nastříkejte rovnoměrně na pokožku ze vzdálenosti 20-30 cm.

Složení: Paeonia officinalis Flower Water/čistá květová voda z pivoňky lékařské

Skladování: Květové vody je potřeba uchovávat v chladu a temnu, po otevření doporučujeme uchovávat v lednici.

Objem: 100 ml

Výrobce: Každý den je dar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Za značkou Každý den je dar stojí Pavla a Bořivoj, kteří nechtějí podléhat trendům, nestojí na reklamních tricích, nepodporují reklamní technologické giganty a nevyužívají práce chudých lidí třetích zemí.

Tvoří ohleduplnou pečující kosmetiku pro všechny, kteří se nesobecky dívají kolem sebe a snaží se, aby svět byl hezkým místem a záleží jim na naší krásné planetě.

Ruční výroba jejich non-toxic kosmetiky probíhá v České republice.

Obaly jsou vratné.