Sleva
Kód: 3838 | Značka: Každý den je dar

KAŽDÝ DEN JE DAR Růžová voda s vlčím mákem SLEVA EXP. 02/24

256 Kč Sleva 20 % 256 Kč / 100 ml
Skladem

SLEVA Z DŮVODU EXPIRACE 02/24
Hydrolát z růže stolisté a výtažku z vlčího máku - sladí Vaši pleť.

Kategorie: Květové vody

Tato květinová voda vám poskytne komplexní péči o Vaši pleť. Ráno ji příjemně povzbudí, během dne jí dodá tolik potřebné osvěžení a večer ji zase nachystá a uklidní k odpočinku a regeneraci. Je vhodná k čištění, jako tonikum nebo jen jako osvěžení. Vůně růžového hydrolátu uvolňuje mysl.

Květová voda je vyráběna parní destilací z čerstvě sklizených květů růže stolisté sbírané přímo v České republice. Květové vody Každý den je dar se destilují v celoskleněné destilační koloně, nesetkávají se tedy s kovem, a proto si v sobě zachovávají všechny účinné látky a jsou vždy čerstvé. Jsou velmi unikátní i proto, že stopové množství éterických olejů je ponecháno přímo v hydrolátu, ten je díky tomu velmi koncentrovaný a účinný.

Růže zahání neklid, hydratuje a mírní různá podráždění – z přemíry slunce, chladu nebo ošlehání větrem. Pleť čistí a sjednocuje její tón. Vlčí mák výrazně podporuje anti-aging efekt růže. Zlepšuje stav problematické pleti

Použití: Nastříkejte rovnoměrně na pokožku ze vzdálenosti 20-30 cm.

Složení: Rosa Centifolia Flower Water, Papaver Rhoeas extract/čistá květová voda z růže stolisté, 1% výtažku z vlčího máku

Skladování: Květové vody je potřeba uchovávat v chladu a temnu, po otevření doporučujeme uchovávat v lednici.

Objem: 100 ml

Výrobce: Každý den je dar

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Za značkou Každý den je dar stojí Pavla a Bořivoj, kteří nechtějí podléhat trendům, nestojí na reklamních tricích, nepodporují reklamní technologické giganty a nevyužívají práce chudých lidí třetích zemí.

Tvoří ohleduplnou pečující kosmetiku pro všechny, kteří se nesobecky dívají kolem sebe a snaží se, aby svět byl hezkým místem a záleží jim na naší krásné planetě.

Ruční výroba jejich non-toxic kosmetiky probíhá v České republice.

Obaly jsou vratné.