Sleva
Kód: 3832 | Značka: Každý den je dar

KAŽDÝ DEN JE DAR Přesličková voda SLEVA EXP. 02/24

224 Kč Sleva 20 % 224 Kč / 100 ml
Skladem

SLEVA Z DŮVODU EXPIRACE 02/24
Hydrolát z přesličky rolní.

Kategorie: Květové vody

Přesličková voda vznikla díky obsahu vysokého množství křemíku.

V lidském organismu se křemík podílí zejména na tvorbě pojivových tkánídodává pevnost a pružnost vlasům, nehtům a kůži, je součástí kostí a zubní skloviny. Nedostatek křemíku se může projevovat zvýšenou lomivostí vlasů a nehtů. Jako přírodní zdroj křemíku je hojně využívána zejména přeslička rolní resp. její extrakty. 

Květová voda je vyráběna parní destilací z čerstvě sklizených listů přesličky rolní pěstované a sbírané přímo v České republice. Květové vody Každý den je dar se destilují v celoskleněné destilační koloně, nesetkávají se tedy s kovem, a proto si v sobě zachovávají všechny účinné látky a jsou vždy čerstvé. Jsou velmi unikátní i proto, že stopové množství éterických olejů je ponecháno přímo v hydrolátu, ten je díky tomu velmi koncentrovaný a účinný.

Použití: Nastříkejte rovnoměrně na pokožku ze vzdálenosti 20-30 cm.

Složení: Equisetum Arvense Leaf Water/čistá květová voda z přesličky rolní

Skladování: Květové vody je potřeba uchovávat v chladu a temnu, po otevření doporučujeme uchovávat v lednici.

Objem: 100 ml

Výrobce: Každý den je dar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Za značkou Každý den je dar stojí Pavla a Bořivoj, kteří nechtějí podléhat trendům, nestojí na reklamních tricích, nepodporují reklamní technologické giganty a nevyužívají práce chudých lidí třetích zemí.

Tvoří ohleduplnou pečující kosmetiku pro všechny, kteří se nesobecky dívají kolem sebe a snaží se, aby svět byl hezkým místem a záleží jim na naší krásné planetě.

Ruční výroba jejich non-toxic kosmetiky probíhá v České republice.

Obaly jsou vratné.