Novinka
Kód: 4392 | Značka: Natuty

NATUTY Prací gel na sportovní a funkční prádlo s vůní citronu

249 Kč 249 Kč / 1 l
Skladem

Šetrný prostředek na funkční, sportovní, membránové a outdoorové oblečení.

Kategorie: Praní

Šetrný prostředek na funkční, sportovní, membránové a outdoorové oblečení vyrobené z přírodních a směsných materiálů, které vyžadují zvláštní péči, aby se jejich vlastnosti časem nezměnily.

Je vyroben v souladu s non-toxic filosofií, tedy bez kompromisů ve složení. Přesto díky unikátnímu složení, které mimo jiné obsahuje cukerné tenzidy a další nerizikové látky, vytváří jemnou pěnu, která z textilu účinně odstraní nečistoty a stopy potu, aniž by ovlivnila strukturu oblečení.

S tímto pracím prostředkem lze opakovaně prát moderní materiály, jako jsou např. speciální vlákna, membránové tkaniny, mikrovlákno, plavecké oblečení apod. Prací prostředek neobsahuje mýdlo, které by mohlo narušit ochranné membrány či vlákna. Vhodný pro praní v ruce i pračce při nižších teplotách do 40°C.
Nevhodný na vlnu a hedvábí.

Prací prostředek není testován na zvířatech, neobsahuje přísady z petrochemického průmyslu, v přírodě je zcela rozložitelný a vhodný do domácích čistíren odpadních vod (včetně kořenových), septiků a jímek na vyvážení.

Použití: Před použitím jemně protřepejte. Prací prostředek nalijte do zásobníku pračky dle znečištění.

Dávkování na 5kg prádla: 

  • pro ruční praní: 10-15 ml na 5l vody
  • pro praní v pračce: prací prostředek nalejte do zásobníku v pračce dle znečištění a tvrdosti vody, jako odměrku použijte dávkovací vršek nebo polévkovou lžíci:

- 20-30 ml, 1,5-2 polévkové lžíce, mírné až střední zašpinění, měkká až středně tvrdá voda
- 40-50 ml, 2,5-3 polévkové lžíce, velké zašpinění, tvrdá voda

Složení: AQUA, ALCOHOL, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, ISOPROPYL ALCOHOL, ACETIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, CITRUS LIMON PEEL OIL (LIMONENE)*
* obsahuje bio esenciální olej. Přes své šetrné složení může prostředek na sportovní a funkční prádlo u osob citlivých na éterické oleje vyvolat alergickou reakci.

Skladování: Uchovávejte v suchu, temnu a mimo dosah dětí.

Množství: 1 litr = až 33 dávek

Výrobce: Natuty 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Manželé Lucie a Tomáš Petrželovi a jejich vymazlené produkty značky Natuty jsou non-toxic, echt účinné a bez nástrah. A co to vlastně znamená? Všechny jejich produkty jsou bez škodlivých a rizikových látek. Neobsahují látky pocházející z ropy a dehtu, syntetické vůně, optické rozjasňovače ani toxické konzervanty.
Složení jejich produktů je jednoduché a přitom funkční. Najdete v nich pouze látky, které mají svou konkrétní funkci – čistí, odmašťují, pohlcují pachy, změkčují vodu, desinfikují, apod. 

Ekologický a non-toxic neznamená méně účinný. Všechny jejich produkty jsou nejen netoxické, ale i na tuty účinné – nejsou to oddělené vlastnosti, u této značky to jde ruku v ruce.