Novinka
Kód: 4386 | Značka: Natuty

NATUTY Tekutý prací gel na látkové pleny

249 Kč 249 Kč / 1 l
Skladem

Tekutý prací prostředek na praní dětských látkových plen.

Kategorie: Praní

Speciálně navržený tekutý prací prostředek na praní dětských látkových plen z mikrovlákna (fleece), bambusové viskózy, bavlny, konopí, PUL a dalších materiálů od 40-95 ºC.

Je vyroben bez kompromisů ve složení. Díky unikátnímu složení, které mimo jiné obsahuje cukerné tenzidy a další nerizikové látky, z plen účinně odstraní nečistoty a zápach, aniž by ovlivnil funkčnost plen. Pleny, především vyrobené z mikrovlákna, si zachovávají svou přirozenou savost a nesnižuje se jejich účinnost.

V Natuty z vlastní zkušeností ví, jak je obtížné najít prací prostředek právě na látkové pleny, aby neobsahoval mýdlo, které vlákna „zalepuje”, byl dostatečně účinný a neobsahoval látky velmi dráždivé, jako jsou rizikové konzervanty a vonné složky.
Proto je ve složení zvolen vysokoprocentní alkohol, který z prostředku můžete cítit pro jeho výraznější aroma i díky absenci vonných složek, které by tuto charakteristickou vůni „zakryly” svou vůní. Tato konzervační látka je jednou z nejšetrnějších variant, jak se vyhnout ve složení látkám velmi škodlivým a stále se držet non toxic filozofie, která je pro ně naprosto zásadní.

Ze své povahy je zcela nevhodný na pleny vyrobené z vlny.

Prací prostředek není testován na zvířatech, neobsahuje přísady z petrochemického průmyslu, v přírodě je zcela rozložitelný a vhodný do domácích čistíren odpadních vod (včetně kořenových), septiků a jímek na vyvážení.

Použití: Před použitím jemně protřepejte. Prací prostředek nalijte do zásobníku pračky dle znečištění.

Dávkování na 5kg prádla: 

  •  20-30 ml, 2-3 polévkové lžíce, mírné špinavé pleny, měkká až středně tvrdá voda
  •  30-40 ml, 3-4 polévkové lžíce, velmi špinavé pleny, tvrdá voda

Nezapomeňte přidat máchadlo Natuty. Je v pracím procesu nenahraditelné. Neutralizuje pH prací lázně a zajisti odstranění přebytečného pracího prostředku z vláken textilu.

Složení: AQUA, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, ALCOHOL, LAURYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, ISOPROPYL ALCOHOL, SODIUM HYDROXIDE, ACETIC ACID

Skladování: Uchovávejte v suchu, temnu a mimo dosah dětí.

Množství: 1 litr = až 50 dávek

Výrobce: Natuty 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Manželé Lucie a Tomáš Petrželovi a jejich vymazlené produkty značky Natuty jsou non-toxic, echt účinné a bez nástrah. A co to vlastně znamená? Všechny jejich produkty jsou bez škodlivých a rizikových látek. Neobsahují látky pocházející z ropy a dehtu, syntetické vůně, optické rozjasňovače ani toxické konzervanty.
Složení jejich produktů je jednoduché a přitom funkční. Najdete v nich pouze látky, které mají svou konkrétní funkci – čistí, odmašťují, pohlcují pachy, změkčují vodu, desinfikují, apod. 

Ekologický a non-toxic neznamená méně účinný. Všechny jejich produkty jsou nejen netoxické, ale i na tuty účinné – nejsou to oddělené vlastnosti, u této značky to jde ruku v ruce.