Novinka
Kód: 4389 | Značka: Natuty

NATUTY Prací gel pro citlivé osoby a děti

265 Kč 265 Kč / 1 l
Skladem

Tekutý prací prostředek je určen především pro citlivou pokožku miminek, dětí, atopiků, ekzematiků, hypoalergiků apod.

Kategorie: Praní

Tekutý prací prostředek je určen především pro citlivou pokožku miminek, dětí, atopiků, ekzematiků, hypoalergiků apod., jelikož neobsahuje přísady z petrochemického průmyslu, žádné esenciální oleje nebo parfémy. Lze jej použít na světlé, bílé, barevné a černé prádlo z bavlny, lnu, konopí a směsných vláken od 30-90ºC.

Je vyroben v souladu s non-toxic filosofií, tedy bez kompromisů ve složení. Kombinace kokosového sodného mýdla s citrátem sodným pro změkčení vody spolu s cukernými tenzidy a dalšími nerizikovými látkami zajišťují šetrnost a funkčnost pracího procesu. Během praní dochází k odstraňování nečistot, mastnoty ale i zápachu z prádla.

Pro zvýšení účinnosti praní doporučujeme velmi znečištěné prádlo (skvrny od jídla, špinavé rukávy košil, zašlé límce apod.) nejdříve jemně předeprat ručně, např. žlučovým mýdlem a až poté vložit do pračky. Nejefektivnějšího praní dosáhnete v kombinaci s máchadlem prádla. V případě výskytu bílých šmouh, zápachu z oblečení či šednutí prádla doporučujeme upravit dávkování pracího prostředku dle níže zmíněného návodu a nepřeplňovat pračku.

Tekutý prací prostředek je vhodný také pro ruční praní ať už v pohodlí domova nebo při cestování. Nevhodný na vlnu a hedvábí.

Prací prostředek není testován na zvířatech, neobsahuje přísady z petrochemického průmyslu, v přírodě je zcela rozložitelný a vhodný do domácích čistíren odpadních vod (včetně kořenových), septiků a jímek na vyvážení.

Použití: Před použitím jemně protřepejte. Prací prostředek nalijte do zásobníku pračky dle znečištění.

Dávkování na 5kg prádla: 

  • 30-50 ml, 2-4 polévkové lžíce, mírné až střední zašpinění, měkká až středně tvrdá voda
  • 40-70 ml, 4-6 polévkových lžic, velké zašpinění, tvrdá voda

Nezapomeňte přidat máchadlo Natuty. Je v pracím procesu nenahraditelné. Neutralizuje pH prací lázně a zajisti odstranění přebytečného pracího prostředku z vláken textilu.

Upozornění: Při teplotách pod 10ºC se produkt mění – houstne a zakaluje se, což za tepla či po protřepání mizí.

Složení: AQUA, SODIUM COCOATE, SODIUM BICARBONATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, LAURYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM CITRATE, SODIUM HYDROXIDE

Skladování: Uchovávejte v suchu, temnu a mimo dosah dětí.

Množství: 1 litr = až 33 dávek

Výrobce: Natuty 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Manželé Lucie a Tomáš Petrželovi a jejich vymazlené produkty značky Natuty jsou non-toxic, echt účinné a bez nástrah. A co to vlastně znamená? Všechny jejich produkty jsou bez škodlivých a rizikových látek. Neobsahují látky pocházející z ropy a dehtu, syntetické vůně, optické rozjasňovače ani toxické konzervanty.
Složení jejich produktů je jednoduché a přitom funkční. Najdete v nich pouze látky, které mají svou konkrétní funkci – čistí, odmašťují, pohlcují pachy, změkčují vodu, desinfikují, apod. 

Ekologický a non-toxic neznamená méně účinný. Všechny jejich produkty jsou nejen netoxické, ale i na tuty účinné – nejsou to oddělené vlastnosti, u této značky to jde ruku v ruce.