Novinka
Kód: 4395 | Značka: Natuty

NATUTY Prací gel na vlnu a hedvábí

249 Kč 249 Kč / 1 l
Skladem

Šetrný prostředek na vlnu, merino a hedvábí.

Kategorie: Praní

Šetrný prostředek na vlnu, merino a hedvábí. Vhodný pro ruční praní i praní v pračce při teplotách do 40 °C.

Je vyroben v souladu s non toxic filosofií, tedy bez kompromisů ve složení. Přesto díky unikátnímu složení, které mimo jiné obsahuje cukerné tenzidy a další nerizikové látky, vytváří jemnou pěnu, která z textilu účinně odstraní nečistoty, aniž by ovlivnila strukturu oblečení.

Prací prostředek není testován na zvířatech, neobsahuje přísady z petrochemického průmyslu, v přírodě je zcela rozložitelný a vhodný do domácích čistíren odpadních vod (včetně kořenových), septiků a jímek na vyvážení.

Použití: Před použitím jemně protřepejte. Prací prostředek nalijte do zásobníku pračky dle znečištění.

Dávkování na 5kg prádla: 

  • pro ruční praní: 10-15 ml na 5l vody
  • pro praní v pračce: prací prostředek nalejte do zásobníku v pračce dle znečištění a tvrdosti vody, jako odměrku použijte dávkovací vršek nebo polévkovou lžíci:

- 20-30 ml, 1,5-2 polévkové lžíce, mírné až střední zašpinění, měkká až středně tvrdá voda
- 40-50 ml, 2,5-3 polévkové lžíce, velké zašpinění, tvrdá voda

Složení: AQUA, ALCOHOL, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, ISOPROPYL ALCOHOL, ACETIC ACID, SODIUM HYDROXIDE

Skladování: Uchovávejte v suchu, temnu a mimo dosah dětí.

Množství: 1 litr = až 50 dávek

Výrobce: Natuty 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Manželé Lucie a Tomáš Petrželovi a jejich vymazlené produkty značky Natuty jsou non-toxic, echt účinné a bez nástrah. A co to vlastně znamená? Všechny jejich produkty jsou bez škodlivých a rizikových látek. Neobsahují látky pocházející z ropy a dehtu, syntetické vůně, optické rozjasňovače ani toxické konzervanty.
Složení jejich produktů je jednoduché a přitom funkční. Najdete v nich pouze látky, které mají svou konkrétní funkci – čistí, odmašťují, pohlcují pachy, změkčují vodu, desinfikují, apod. 

Ekologický a non-toxic neznamená méně účinný. Všechny jejich produkty jsou nejen netoxické, ale i na tuty účinné – nejsou to oddělené vlastnosti, u této značky to jde ruku v ruce.