Novinka
Kód: 4398 | Značka: Natuty

NATUTY Máchadlo prádla bez vůně

219 Kč 146 Kč / 1 l
Skladem

Máchadlo prádla je plnohodnotnou náhradou aviváže. 

Kategorie: Praní

Máchadlo prádla je plnohodnotnou náhradou aviváže. Neutralizuje pH prací lázně a zajisti odstranění přebytečného pracího prostředku z vláken textilu.

Je vyrobeno v souladu s non toxic filosofií, tedy bez kompromisů ve složení. Chrání tak nejen citlivou pokožku malých dětí, Vás, citlivých osob, jako alergiků, atopiků, ekzematiků apod., ale také prodlužuje životnost vláken a navrací jim přirozené vlastnosti a vzhled.

Použití: Před použitím jemně protřepejte. Máchadlo nalejte do zásobníku v pračce, symbol květinky, jako odměrku použijte dávkovací vršek.

Dávkování na 5 kg prádla: 

  • 50-60 ml ( 5 – 6 polévkových lžic) bavlna, len, konopí, směsná vlákna
  • 20-30 ml (2 – 3 polévkové lžíce), sportovní a funkční prádlo, textil z vlny

Složení: AQUA, CITRIC ACID

Skladování: Uchovávejte v suchu, temnu a mimo dosah dětí.

Množství: 1,5 litru = až 75 dávek

Výrobce: Natuty 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Manželé Lucie a Tomáš Petrželovi a jejich vymazlené produkty značky Natuty jsou non-toxic, echt účinné a bez nástrah. A co to vlastně znamená? Všechny jejich produkty jsou bez škodlivých a rizikových látek. Neobsahují látky pocházející z ropy a dehtu, syntetické vůně, optické rozjasňovače ani toxické konzervanty.
Složení jejich produktů je jednoduché a přitom funkční. Najdete v nich pouze látky, které mají svou konkrétní funkci – čistí, odmašťují, pohlcují pachy, změkčují vodu, desinfikují, apod. 

Ekologický a non-toxic neznamená méně účinný. Všechny jejich produkty jsou nejen netoxické, ale i na tuty účinné – nejsou to oddělené vlastnosti, u této značky to jde ruku v ruce.