Novinka
Kód: 4407 | Značka: Natuty

NATUTY Prací prášek na barevné a černé prádlo

389 Kč 389 Kč / 1 kg
Skladem

Sypký prací prášek na barevné a černé prádlo z bavlny, lnu, konopí a směsných vláken od 40-90ºC.

Kategorie: Praní

Sypký prací prášek na barevné a černé prádlo z bavlny, lnu, konopí a směsných vláken od 40-90ºC.

Je vyroben v souladu s non-toxic filosofií, tedy bez kompromisů ve složení. Takto šetrný, přesto stále funkční prášek, oceníte v péči o děti i osoby citlivé, např. atopiky, ekzematiky, alergiky, na přísady z petrochemického průmyslu, různé esenciální oleje nebo parfémy. Hlavní účinnou látkou je kokosové sodné mýdlo s přídavkem citrátu sodného, který změkčuje vodu a tím je dosaženo vyššího účinku praní. Další obsažené šetrné ingredience zbavují prádlo nečistot, pachů, mastnoty.

Pro zvýšení účinnosti praní doporučujeme velmi znečištěné prádlo (skvrny od jídla, špinavé rukávy košil, zašlé límce apod.) nejdříve jemně předeprat ručně, např. žlučovým mýdlem, nechat působit a až poté vložit do pračky. 
Nejúčinnějšího praní dosáhnete v kombinaci s máchadlem prádla. V případě výskytu bílých šmouh či pocitu zatuchlosti oblečení, doporučujeme upravit dávkování pracího prostředku dle níže zmíněného návodu a nepřeplňovat pračku.

Nevhodný na vlnu a hedvábí.

Prací prostředek není testován na zvířatech, neobsahuje přísady z petrochemického průmyslu, v přírodě je zcela rozložitelný a vhodný do domácích čistíren odpadních vod (včetně kořenových), septiků a jímek na vyvážení.

Použití: Před použitím jemně promíchejte. Prací prášek nasypte do zásobníku nebo přímo do bubnu pračky dle znečištění a tvrdosti vody

Dávkování na 5kg prádla: 

  • 10-20g, 1-2 polévkové lžíce, mírné až střední zašpinění, měkká až středně tvrdá voda
  • 20-30g, 2-3 polévkové lžíce, velké zašpinění, tvrdá voda

Doporučení: Pokud perete na 40 ºC a méně rozpusťte zvolené množství pracího prášku ve sklenici s horkou vodou a poté nalejte do zásobníku či bubnu pračky a vyperte obvyklým způsobem.

Nezapomeňte přidat máchadlo Natuty. Je v pracím procesu nenahraditelné. Neutralizuje pH prací lázně a zajisti odstranění přebytečného pracího prostředku z vláken textilu.

Složení: SODIUM COCOATE, SODIUM BICARBONATE, ZEOLITE, SODIUM METASILICATE, SODIUM CITRATE, GLYCERIN

Skladování: Uchovávejte v suchu, temnu a mimo dosah dětí.

Množství: 1 kg = až 100 dávek

Výrobce: Natuty 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Manželé Lucie a Tomáš Petrželovi a jejich vymazlené produkty značky Natuty jsou non-toxic, echt účinné a bez nástrah. A co to vlastně znamená? Všechny jejich produkty jsou bez škodlivých a rizikových látek. Neobsahují látky pocházející z ropy a dehtu, syntetické vůně, optické rozjasňovače ani toxické konzervanty.
Složení jejich produktů je jednoduché a přitom funkční. Najdete v nich pouze látky, které mají svou konkrétní funkci – čistí, odmašťují, pohlcují pachy, změkčují vodu, desinfikují, apod. 

Ekologický a non-toxic neznamená méně účinný. Všechny jejich produkty jsou nejen netoxické, ale i na tuty účinné – nejsou to oddělené vlastnosti, u této značky to jde ruku v ruce.