Sleva
Kód: N5002E2 | Značka: Nobilis Tilia

NOBILIS TILIA Květová voda BIO Heřmánek 50 ml SLEVA EXP. 12/23

130 Kč Sleva 25 %
Skladem

SLEVA Z DŮVODU EXPIRACE 12/2023
K péči o pleť miminek, dětí i maminek. Zklidní zarudnutí kůže, hojí drobná poranění, čistí odřeniny.

Heřmánek a malé miminka, voňavé partnerství a něžná péče. Jemná sladká vůně květové vody z heřmánku v BIO kvalitě umí uvolňovat a zklidňovat mysl malých dětí i dospělých. Heřmánek se osvědčuje v péči o extrémně citlivou, problematickou až aknózní pleť. Protizánětlivé složky v heřmánkovém hydrolátu dokážou hojit drobná poranění, čistit odřeniny, zklidnit zarudnutí kůže. Květová voda se využívá pro své harmonizační účinky i v kosmetické a relaxační péči během těhotenství, při porodu i v šestinedělí.

Hydroláty neboli květové vody se vyrábějí destilací květů, listů i plodů užitečných siličnatých rostlin. Nesou v sobě všechnu blahodárnou sílu rostlin, ve svých účincích jsou však jemnější než éterické oleje. Květové vody jsou plné cenných látek z rostliny a aktivně je umí předávat ošetřované pokožce. Dobře se vstřebávají, hydratují pleť.

Jejich užívání je bezpečné i pro novorozence, těhotné, malé děti a seniory, také proto, že neobsahují žádný alkohol. Při používání nemusíte řešit další ředění, jako u éterických olejů. Květové vody se mohou používat přímo na pokožku těla, na vlasy i citlivou pleť obličeje.

Jak květovou vodu z heřmánku používat? Jako osvěžující sprej, přírodní tonikum, jako přísadu do pleťových mlék, krémů. K hojivým obkladům, oplachování pokožky. K péči o pleť novorozenců, k omývání, do koupelí. Krásně prospívá vlasům, vyživuje a zklidňuje i vlasovou pokožku.

Složení: Anthemis Nobilis Flower Water (hydrolát z heřmánku římského v bio kvalitě).

Množství: 50 ml v lahvičce ze skla (s praktickým sprejem).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Česká společnost Nobilis Tilia už přes 20 let vyrábí jen tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku v harmonii s planetou - aby pěstování krásy a zdraví člověka nenarušovalo pěstování krásy a zdraví přírody. Využívají poctivé suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina produktů je certifikována jako přírodní kosmetika (certifikát CPK) nebo BIO přírodní kosmetika (CPK BIO).

CPK a CPK BIO jsou jedny z nejpřísnějších certifikátů na světě. Zaručují, že takto označené produkty obsahují pouze ty nejkvalitnější rostlinné suroviny z ekologického zeměděství nebo z volné přírody, ale neobsahují parafín, vazelínu, silikon, ropné deriváty či geneticky modifikované suroviny. Podíl přírodních surovin (po odečtení vody) je minimálně 85 % u CPK a 90 % u CPK BIO. Žádné produkty Nobilis Tilia v naší nabídce neobsahují živočišné suroviny ani nejsou testované na zvířatech - jsou tak vhodné pro vegany.

Nobilis Tilia upřednostňuje ekologicky odbouratelné suroviny, má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod, recykluje odpad a všeobecně přistupuje k vývoji a výrobě velmi zodpovědně. Také podporuje množství různých dobročinných projektů, například Nadační fond Zdeňky Žadaníkové (zlepšuje prostředí dětských oddělení v českých nemocnicích), Srdcerváče (přispívající k vytvoření nových pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením), Centrum Bazalka (denní a týdenní stacionář, pomáhající rodinám s péčí o zdravotně postižené děti) a mnoho, mnoho dalších.