Novinka
Kód: 9954 | Značka: Natuty

NATUTY Gel na nádobí s vůní citronu

159 Kč 16 Kč / 100 ml
Skladem

Tekutý prostředek na nádobí je určen na ruční mytí.

Kategorie: Mytí nádobí

Tekutý prostředek na nádobí je určen na ruční mytí hrnců, talířů, skleniček, pánvic, příborů, apod.

Je vyroben v souladu s non-toxic filosofií, tedy bez kompromisů ve složení. Kombinace kokosového sodného mýdla s citrátem sodným pro změkčení vody spolu s cukernými tenzidy a dalšími nerizikovými látkami zajišťují účinné odstranění mastnoty a zaschlých zbytků jídla na nádobí, aniž by na něm prostředek zanechal stopy agresivních chemických látek.

Produkt není testován na zvířatech, neobsahuje přísady z petrochemického průmyslu, v přírodě je zcela rozložitelný a vhodný do domácích čistíren odpadních vod (včetně kořenových), septiků a jímek na vyvážení.

Použití: Před použitím jemně protřepejte. 1 polévkovou lžíci rozptylte v 5l vody nebo naneste malé množství prostředku na houbičku a umývejte.

Upozornění: Vzhledem ke koncentraci jednotlivých složek a pH celého výrobku doporučujeme k mytí nádobí používat ochranné rukavice a poté pokožku rukou natřít šetrným krémem. Při teplotách pod 10ºC se produkt mění – houstne a zakaluje se, což za tepla či po protřepání mizí.

Složení: AQUA, SODIUM COCOATE, LAURYL GLUCOSIDE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM BICARBONATE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, ALCOHOL, CITRUS LIMON PEEL OIL (LIMONENE)*
* obsahuje bio esenciální olej. Přes své šetrné složení může gel na nádobí u osob citlivých na éterické oleje vyvolat alergickou reakci.

Skladování: Uchovávejte v suchu, temnu a mimo dosah dětí.

Množství: 1 litr 

Výrobce: Natuty 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Manželé Lucie a Tomáš Petrželovi a jejich vymazlené produkty značky Natuty jsou non-toxic, echt účinné a bez nástrah. A co to vlastně znamená? Všechny jejich produkty jsou bez škodlivých a rizikových látek. Neobsahují látky pocházející z ropy a dehtu, syntetické vůně, optické rozjasňovače ani toxické konzervanty.
Složení jejich produktů je jednoduché a přitom funkční. Najdete v nich pouze látky, které mají svou konkrétní funkci – čistí, odmašťují, pohlcují pachy, změkčují vodu, desinfikují, apod. 

Ekologický a non-toxic neznamená méně účinný. Všechny jejich produkty jsou nejen netoxické, ale i na tuty účinné – nejsou to oddělené vlastnosti, u této značky to jde ruku v ruce.