Novinka
Kód: 4416 | Značka: Natuty

NATUTY Prostředek na mytí podlahy s vůni citronu

159 Kč 159 Kč / 1 l
Skladem

Velmi jemný a účinný prostředek na mytí podlahy.

Kategorie: Úklid

Velmi jemný a účinný prostředek na mytí podlahy dřevěné, parketové (i lakované), gumové, PVC, plovoucí laminátové podlahy i keramickou dlažbu.

Je vyroben v souladu s non-toxic filosofií, tedy bez kompromisů ve složení. Přesto díky unikátnímu složení, které mimo jiné obsahuje cukerné tenzidy a další nerizikové látky, účinně vyčistí různé druhy podlah a nezanechá šmouhy.

Produkt není testován na zvířatech, v přírodě je zcela rozložitelný a vhodný do domácích čistíren odpadních vod (včetně kořenových), septiků a jímek na vyvážení.

Použití: Před použitím jemně protřepejte. 

Dávkování: 50ml na 5l vody. V případě výskytu šmouh, přidejte více vody.

Složení: AQUA, ALCOHOL, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, LAURYL GLUCOSIDE, CITRUS LIMON PEEL OIL (LIMONENE)*
* obsahuje bio esenciální olej. Přes své šetrné složení může prostředek na podlahy u osob citlivých na éterické oleje vyvolat alergickou reakci.

Skladování: Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí.

Množství: 1 litr

Výrobce: Natuty 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Manželé Lucie a Tomáš Petrželovi a jejich vymazlené produkty značky Natuty jsou non-toxic, echt účinné a bez nástrah. A co to vlastně znamená? Všechny jejich produkty jsou bez škodlivých a rizikových látek. Neobsahují látky pocházející z ropy a dehtu, syntetické vůně, optické rozjasňovače ani toxické konzervanty.
Složení jejich produktů je jednoduché a přitom funkční. Najdete v nich pouze látky, které mají svou konkrétní funkci – čistí, odmašťují, pohlcují pachy, změkčují vodu, desinfikují, apod. 

Ekologický a non-toxic neznamená méně účinný. Všechny jejich produkty jsou nejen netoxické, ale i na tuty účinné – nejsou to oddělené vlastnosti, u této značky to jde ruku v ruce.