Novinka
Kód: 4422 | Značka: Natuty

NATUTY WC gel s vůní citrónu

159 Kč 19 Kč / 100 ml
Skladem

WC gel je účinný prostředek k vyčištění toalety pod i nad vodní hladinou.

Kategorie: Úklid

WC gel je účinný prostředek k vyčištění toalety pod i nad vodní hladinou. Gel je opravdu hustý a drží na stěnách toalety, takže nesteče pod vodní hladinu dřív, než vezmete štětku do ruky.

Je vyroben v souladu s non-toxic filosofií, tedy bez kompromisů ve složení. Přesto díky unikátnímu složení, které mimo jiné obsahuje cukerné tenzidy a další nerizikové látky, si dokáže poradit i s hrubšími nánosy vodního a močového kamene i různými druhy nečistot. Toaletu zanechává lesklou a čistočistou.

Produkt není testován na zvířatech, v přírodě je zcela rozložitelný a vhodný do domácích čistíren odpadních vod (včetně kořenových), septiků a jímek na vyvážení.

Použití: Před použitím jemně protřepejte. Naneste gel do WC mísy a vyštětkujte. Pro vyšší efekt nechte působit 10-30 minut a vyštětkujte. Ideálně nechte působit přes noc a poté toaletu vyštětkujte.

Upozornění: Při teplotách pod 10ºC se produkt mění – houstne a zakaluje se, což za tepla či po protřepání mizí.

Složení: AQUA, Starch, CITRIC ACID, ALCOHOL, LAURYL GLUCOSIDE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, CITRUS LIMON PEEL OIL (LIMONENE)*
* obsahuje bio esenciální olej. Přes své šetrné složení může wc gel u osob citlivých na éterické oleje vyvolat alergickou reakci.

Skladování: Uchovávejte v suchu, temnu a mimo dosah dětí.

Množství: 850 ml

Výrobce: Natuty 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Manželé Lucie a Tomáš Petrželovi a jejich vymazlené produkty značky Natuty jsou non-toxic, echt účinné a bez nástrah. A co to vlastně znamená? Všechny jejich produkty jsou bez škodlivých a rizikových látek. Neobsahují látky pocházející z ropy a dehtu, syntetické vůně, optické rozjasňovače ani toxické konzervanty.
Složení jejich produktů je jednoduché a přitom funkční. Najdete v nich pouze látky, které mají svou konkrétní funkci – čistí, odmašťují, pohlcují pachy, změkčují vodu, desinfikují, apod. 

Ekologický a non-toxic neznamená méně účinný. Všechny jejich produkty jsou nejen netoxické, ale i na tuty účinné – nejsou to oddělené vlastnosti, u této značky to jde ruku v ruce.