Chcete si užívat pohodové dny se svým děťátkem bez obavy z přisátých klíšťat nebo nepříjemných štípanců od komárů? Stačí, že potřebujete hlídat své všude lezoucí batole, což? Na výlety, vycházky do přírody i při pobytu na zahradě nezapomínejte na repelentní ochranu pro malé děti i dospěláky. Éterické oleje, které nám příjemně voní, hmyzáci fakt v oblibě nemají. Díky přírodním repelentům si udržíte bodavé pronásledovatele daleko od těla.

Jak používat repelenty pro malé děti?

Hmyzáci touží po zabydlení se na pokožce, proto jim to pěkně natřete! Repelentní olej (nejen pro děti) je nejúčinnější přímo namazaný na kůži – vždy však v ředěné formě. Místa, kde komáři přistávají nejčastěji jsou lýtka, zápěstí, krk a ramena. Stejně tak klíšťata vyrážejí do míst s dobrým prokrvením.

V noci místo komáří serenády poslouchejte raději božský klid. Nerušený spánek dětem i vám zajistí dětský repelentní olej v difuzéru nebo aromalampě. Ve vyvětrané místnosti jej zapněte přibližně 30 minut před tím, než půjdete spát. Klidně celou noc můžete mít vytvořenou repelentní ochranu před komáry pomocí keramické destičky s několika kapkami repelentního oleje.

Nejprodávanější

Neobulle smes eterickych oleju proti komarum
Sleva
NEOBULLE Směs esenciálních olejů proti komárům Bio 10 ml
265 Kč
199 Kč
(–25 %)

Směs čistých éterických olejů pro ochranu před...

Kód: 3760216124231
Aromaterapie Nobilis Tilia Éterický olej Levandule
NOBILIS TILIA Éterický olej LEVANDULE 10 ml
229 Kč

Kouzelně vonící olej je všestranně zklidňující,...

Kód: E0035B
2 položek celkem