O nás

Milé, milí,

píši pár vět pro všechny ty, kteří se chtějí dozvědět, kdo za tímto e-shopem stojí:

Já, Veronika, maminka úžasné holčičky Mii, příznivkyně minimalismu a hesel ,,čím méně tím lépe“ a ,,v jednoduchosti je krása“. Líbí se mi, že emulze, které z Francie dovážím, naplňují obě tato hesla – jednoduché a pohodlné použití pro maminky a díky pár složkám (leč velice účinným) šetrné pro pokožku miminka.

Několik let jsem žila ve Francii, kde jsem také potkala svého manžela a porodila dceru. Emulzi na zadečky značky Gilbert jsem měla na rady svých kamarádek – maminek nabalenou již v tašce do porodnice. Musím říct, že velice rychle tato emulze našla nepostradatelné místo ve skromné kosmetické výbavě dcery Mii. Byla jsem ráda, že jsem našla šetrný způsob péče o zadeček svého miminka. Nechtěla jsem používat vlhčené ubrousky a ani jsem nebyla zdatná v mytí zadečku pod umyvadlem. Líbilo se mi, že pomocí emulze můžu šetrně očistit i pokakaný zadeček dcery a zároveň jí emulze chránila pokožku v plence a nemusela jsem nanášet další ochranný krém.

Prvotní impuls začít dovážet tuto emulzi pro české mrňousky nastal, když jsem při dovolené v Česku jednoduše zjistila, že emulzi nejde nikde koupit. Hledala jsem ji všude – v lékárnách, na internetu, ale nikde nic. Připadlo mi to neuvěřitelné! Oslovila jsem tedy laboratoř Gilbert a po vyjednáváních s velice příjemnými lidmi z této laboratoře jsem získala výhradní zastoupení pro Českou republiku. Nyní doufám, že se mi podaří seznámit co nejvíce maminek s tímto skvělým výrobkem a že v něm najdou stejnou oblibu jako já.

P.S. Do nabídky e-shopu jsem postupně zařadila i krásné věci pro miminka od francouzské značky Luc et Léa, se kterými jsem se seznámila také ve Francii a zatím nebyly v Česku dostupné. Výrobky Luc et Léa jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, bez BPA a mají krásný design. Jsou hravé a chic. Věřím, že se stanou velmi oblíbené i v České republice. 

S láskou

Veronika

lini