Kód: J021 | Značka: Nobilis Tilia

NOBILIS TILIA Dětský čaj pro klidný spánek

79 Kč
Skladem

Dětský bylinný čaj pro relaxaci a klidný spánek vašich dětí, harmonizuje dýchání a zažívání.

Kategorie: MIMINKA A DĚTI

Dětský bylinkový čaj obsahuje tradiční zahradní bylinky, jako je květ heřmánku, levandule, lípy, dále nať z meduňky, dobromysli a plody anýzu. Tato kompozice napomáhá dobrému zažívání, aby děti nebudilo bolavé bříško. Zároveň tyto bylinky podporují normální funkci dýchacího a imunitního systému. Čaj je vhodným nápojem na doplnění tekutin přes den, kdy pomáhá tělu harmonizovat jeho funkce. Před spaním navozuje jeho jemná chuť a vůně pocit klidu a relaxace, napomáhá dětem usnout. Čaj je vhodný pro děti od 6 měsíců, zachutná určitě i dospělým.

Použití: Jednu rovnou polévkovou lžíci přelijte půl litrem vroucí vody, nechte v zakryté nádobě 15 až 20 minut odstát a sceďte. Podávejte dětem 1-2krát denně, zejména večer.

Složení: Meduňka nať, heřmánek květ, dobromysl nať, anýz plod, lípa květ, levandule květ.

Množství: 50 g

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o. 

Vyrobeno v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Česká společnost Nobilis Tilia už přes 20 let vyrábí jen tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku v harmonii s planetou - aby pěstování krásy a zdraví člověka nenarušovalo pěstování krásy a zdraví přírody. Využívají poctivé suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina produktů je certifikována jako přírodní kosmetika (certifikát CPK) nebo BIO přírodní kosmetika (CPK BIO).

CPK a CPK BIO jsou jedny z nejpřísnějších certifikátů na světě. Zaručují, že takto označené produkty obsahují pouze ty nejkvalitnější rostlinné suroviny z ekologického zeměděství nebo z volné přírody, ale neobsahují parafín, vazelínu, silikon, ropné deriváty či geneticky modifikované suroviny. Podíl přírodních surovin (po odečtení vody) je minimálně 85 % u CPK a 90 % u CPK BIO. Žádné produkty Nobilis Tilia v naší nabídce neobsahují živočišné suroviny ani nejsou testované na zvířatech - jsou tak vhodné pro vegany.

Nobilis Tilia upřednostňuje ekologicky odbouratelné suroviny, má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod, recykluje odpad a všeobecně přistupuje k vývoji a výrobě velmi zodpovědně. Také podporuje množství různých dobročinných projektů, například Nadační fond Zdeňky Žadaníkové (zlepšuje prostředí dětských oddělení v českých nemocnicích), Srdcerváče (přispívající k vytvoření nových pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením), Centrum Bazalka (denní a týdenní stacionář, pomáhající rodinám s péčí o zdravotně postižené děti) a mnoho, mnoho dalších.