Kód: 3700884000482 | Značka: FLORIHANA

FLORIHANA Hydrolát chrpa BIO 100 ml

215 Kč 215 Kč / 100 ml
Skladem

Hydrolát z chrpy působí blahodárně na podrážděné, unavené oči (třeba z nevyspání). Můžete jej použít i a čištění očí miminka, když se objeví zarudnutí spojivek. Je skvělý k ošetření citlivé, suché a dětské pokožky, když hledáte tu nejjemnější péči. Blahodárně působí na pleť se skonem k zarudnutí a zánětům.

Kategorie: MIMINKA A DĚTI

Modrý květ chrpy je jako čisté nebe. Stejně čistou a hojivou péči nabízí i tato 100% přírodní květová voda. Je bez konzervantů, takže ji můžete bez obav použít i k doplňujícímu ošetření dětských očí např. při zánětu spojivek. Hodí se také k pravidelnému čištění očí novorozenců, k péči o suchou a citlivou pokožku dětí.

Delikátní, sladká, květinová vůně se zelenými tóny má osvěžující charakter, květová voda z chrpy rozzáří vaši pleť i oči.

Jak hydrolát z chrpy používat?

  • K ošetření suché pokožky dětí a novorozenců (koupel, obklady, potírání).
  • Na podrážděnou pokožku miminek a dětí (potírání, koupel, natřít pod dětský krém nebo tělové mléko).
  • K péči o unavené zarudlé oči a oční okolí, zejména v případě zánětlivých projevů.
  • K péči o citlivou pleť, pokožku trpící na vysušování, se sklonem k žilkám a červenání.
  • K ošetření drobných oděrek, ranek na kůži.
  • Jako vlasový zábal pro suché vlasy a na podrážděnou, šupinkatou pokožku hlavy.
  • Jako přísadu do koupele, tělové tonikum.
  • Jako sprej po opalování.

Složení: 100% bio květová voda z chrpy (Centaurea cyanus)

Doporučené skladování: Hydroláty je vhodné udržovat v chladu a temnu při konstatní teplotě od 5 do 15 °C v tmavých lahvičkách. Jsou neobyčejně citlivé na teplo, které může výrazně zvýšit mikrobiologické znečištění. Je proto vhodné po zakoupení hydroláty uložit do chladničky.
Pokud si všimnete změny ve vzhledu (v hydrolátu se tvoří chuchvalce různých tvarů = známka znečištění bakteriemi) či pachu, hydrolát nepoužívejte.

Množství: 100 ml

Výrobce: Florihana, Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čisté hydroláty značky Florihana jsou v BIO kvalitě, bez konzervantů, bez alkoholu a mají pro pleť prospěšné, mírně kyselé pH. Získávají se destilací ekologicky pěstovaných nebo divoce rostoucích rostlin. Díky speciálnímu destilačnímu procesu a vysokému extrakčnímu poměru obsahují hydroláty značky Florihana významný podíl aromatických molekul, zachovávají jedinečné vlastnosti a delikátní vůni.