Kód: 9312657331006 | Značka: Jack N´Jill

JACK N´JILL Elektrický zubní kartáček Buzzy Brush s melodií

699 Kč
Skladem

Elektrický zubní kartáček s melodií je vhodný pro děti již od 3 let.

Kategorie: Zubní hygiena

Elektrický zubní kartáček s melodií je vhodný pro děti již od 3 let.

Rukojeť kartáčku Buzzy Brush je 100% recyklovaná, samozřejmě bez BPA, ftalátů a PVC.

Má extra měkké štětinky pro jemné čištění dětských zoubků. Kartáček má vyměnitelnou hlavičku - lékaři doporučují výměnu zpravidla každé 3 měsíce.

Kartáček je interaktivní, zábavný a uvnitř balení je 6 nálepek. Má dvě zvukové stopy ale i tichý mód. Automaticky se vypíná po 2 minutách.

Typ napájení bateriový 2AA

Použití: Zkontrolujte kartáček před každým použitím, opláchněte štětinky pod vodou, aplikujte malé množství Jack N' Jill přírodní zubní pasty na štětinky, použijte minimální tlak tlak při čištění zubů. Neponořujte spodní část, kde jsou baterie pod vodu.

Složení: rukojeť kartáčku je 100% recyklovaná, bez BPA, ftalátů a PVC
Další zábavný způsob jak podpořit důležité návyky ústní péče s Jack N' Jill. Vyberte si mezi zvukovými stopami:

Celá píseň.
Tichá zvuková stopa se zvukem.
Celá tichá stopa.
Všechny stopy se automaticky vypnou po 2 minutách.

Obsah balení:

1 x elektrický zubní kartáček
6 x bubble nálepky na označení kartáčku
* Baterie 2 AA nejsou součástí balení

Výrobce: Jack N´Jill

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Australská rodinná firma Jack n' Jill od roku 1949 vyrábí přírodní BIO pasty pro děti, které jsou 100% bezpečná při spolknutí, a nově i první kartáčky na světě vyrobené z ne-GMO kukuřičného škrobu, které jsou recyklovatelné a rozložitelné. Všechny produkty Jack n' Jill jsou navržené tak, aby se líbily dětem i vám - a jsou vhodné pro vegany, protože neobsahují ingredience získávané ze zvířat, ani na zvířatech nejsou testované.

Dětské zubní pasty Jack n' Jill jsou zcela přírodní, obsahují příchutě z ovoce v BIO kvalitě a součástí je i extrakt z BIO měsíčku lékařského pro jemnou péči o dásně. Jejich složení je hypoalergenní a působí proti vzniku zubního kazu. Získaly "nulové" hodnocení zdravotního rizika Skin Deep od EWG - to znamená, že se řadí mezi nejbezpečnější ze zkoumaných produktů.

Roztomilé dětské zubní kartáčky Jack n' Jill jsou vyrobené z kukuřičného plastu. Všechny tyto výrobky jsou v přírodě rozložitelné a kompostovatelné. Neobsahují PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A).