Kód: 0633 | Značka: Alteya Organics

ALTEYA Dárkový set esenciálních olejů

459 Kč
Skladem

Sada obsahuje 3ks esenciálních olejů namíchaných v bio oleji z meruňkových jader - levandulový, mandarinkový a olej z citrónové trávy.

Kategorie: Esenciální oleje

Levandulový olejLevandule je jedním z nejuniverzálnějších a nejrozšířenějších rostlin, které pocházejí z horského Středomoří (včetně Bulharska). Vysoce kvalitní organická Bulharská levandulová silice má vynikající pečující a vonné vlastnosti, které vycházejí ze specifických geografických a klimatických podmínek v okolí. Esenciální levandulový olej se používá ve velké míře v parfumerii, aromaterapii, kosmetice a v domácí péči o pleť. V některých případech může sloužit i jako konzervační přísada.

Mandarinkový olej - Slouží jako terapeutický a uvolňující esenciální olej, vhodný zejména při potížích s usínáním. Využívá se zejména jako pomůcka při uspávání dětí. Slouží však i na odbourávání migrény, stresu a napětí.

Olej z citrónové trávy - Osvěžující, jasné a osvěžující bylinné aroma. Vytváří příjemnou a příjemnou atmosféru.

Složení: 
Levandulový olej: 
Olej z květin Lavandula Angustifolia (levandule)*
Mandarinkový olej: 
Citrus Reticulata (mandarinka) esenciální olej*
Olej z citrónové trávy: 
Esenciální olej Cymbopogon Flexuosus (citronová tráva)*
*Certifikovaná organická složka

Množství: 3 x 5 ml

Výrobce: Alteya Organics

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Příroda ti dává všechno, musíš jen vědět, jak toho využít." - V tomto duchu přistupuje Alteya Organics k výrobě kosmetiky. 

Přírodní kosmetika Alteya Organics se začala vyrábět v roce 1999, ale pěstování růží je již přes 100 let rodinnou tradicí. Organická růžová pole, jsou chráněna dvěma majestátnými pohořími přímo v srdci Bulharské Růžové Doliny, která je domovem nejkrásnějšího květu světa – bulharské růže. Vedle růží jsou také odbornící na pěstování a zpracování levandule. Destilují prémiové organické růžové a levandulové esenciální oleje a květinové vody s využitím tradičních postupů a receptů. Nabízí širokou škálu organických rostlinných výtažků, olejů a bylin z ekologicky čistého prostředí. Po dlouhých letech výzkumu a zkoušení rozšířili vlastní metodu parní destilace, která spojuje 400 let tradice s vědou. Květinové esence jsou dermatologické nezávadné a zachovávají terapeutické vlastnosti.

Alteya Organics je výrobce certifikované BIO kosmetiky. Všechny výrobky jsou certifikovány v Americe – světoznámým certifikátem USDA

Alteya Organics považuje všechny členy firmy jako svoji rodinu. Má přes 50 stálých zaměstnanců, ale během sklizně nabízí zaměstnání přes 400 lidem.