Kód: 0634 | Značka: Alteya Organics

ALTEYA Dárkový set esenciálních olejů

540 Kč
Skladem

Sada obsahuje 4ks esenciálních olejů namíchaných v bio oleji z meruňkových jader - levandulový, čajovníkový, pomerančový a olej z citrónové trávy.

Kategorie: Esenciální oleje

Levandulový olejLevandule je jedním z nejuniverzálnějších a nejrozšířenějších rostlin, které pocházejí z horského Středomoří (včetně Bulharska). Vysoce kvalitní organická bulharská levandulová silice má vynikající pečující a vonné vlastnosti, které vycházejí ze specifických geografických a klimatických podmínek v okolí. Esenciální levandulový olej se používá ve velké míře v parfumerii, aromaterapii, kosmetice a v domácí péči o pleť. V některých případech může sloužit i jako konzervační přísada.

Čajovníkový olej - Bio éterický olej z čajovníku je extrahovaný z listů a fíků rostliny Melaleuca Alternifolia pomocí parní destilace. Má pikantní, ale příjemnou vůni a je průhledné barvy. Olej z čajovníku je jedním z nejrozšířenějších silic a má vynikající léčivé vlastnosti. Je to nutnost ve vaší výbavě, protože je jedním z nejsilnějších stimulantů pro imunitní systém. Chrání před viry, bakteriálními a plísňovými infekcemi, dezinfikuje rány a zmírňuje bolesti svalů. Olej poskytuje úlevu od kašle, nachlazení a kongesce, pomáhá rychlejšímu hojení ran, snižuje tvorbu lupin a vypadávání vlasů, stimuluje krevní oběh a sekreci hormonů.

Pomerančový olej - Pomáhá uvolňovat napětí, odbourává stres a díky své vůni působí harmonizačně a konejšivě.

Olej z citrónové trávy - Jasné a osvěžující bylinné aroma. Vytváří příjemnou atmosféru.

Složení: 
Levandulový olej: Olej z květin Lavandula Angustifolia (levandule)*
Čajovníkový olej: Melaleuca Alternifolia (čajovníkový olej)*
Pomerančový olej: Esenciální olej Citrus Aurantium Dulcis (sladký pomeranč)*
Olej z citrónové trávy: Esenciální olej Cymbopogon Flexuosus (citronová tráva)*
*Certifikovaná organická složka

Množství: 4 x 5 ml

Výrobce: Alteya Organics

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Příroda ti dává všechno, musíš jen vědět, jak toho využít." - V tomto duchu přistupuje Alteya Organics k výrobě kosmetiky. 

Přírodní kosmetika Alteya Organics se začala vyrábět v roce 1999, ale pěstování růží je již přes 100 let rodinnou tradicí. Organická růžová pole, jsou chráněna dvěma majestátnými pohořími přímo v srdci Bulharské Růžové Doliny, která je domovem nejkrásnějšího květu světa – bulharské růže. Vedle růží jsou také odbornící na pěstování a zpracování levandule. Destilují prémiové organické růžové a levandulové esenciální oleje a květinové vody s využitím tradičních postupů a receptů. Nabízí širokou škálu organických rostlinných výtažků, olejů a bylin z ekologicky čistého prostředí. Po dlouhých letech výzkumu a zkoušení rozšířili vlastní metodu parní destilace, která spojuje 400 let tradice s vědou. Květinové esence jsou dermatologické nezávadné a zachovávají terapeutické vlastnosti.

Alteya Organics je výrobce certifikované BIO kosmetiky. Všechny výrobky jsou certifikovány v Americe – světoznámým certifikátem USDA

Alteya Organics považuje všechny členy firmy jako svoji rodinu. Má přes 50 stálých zaměstnanců, ale během sklizně nabízí zaměstnání přes 400 lidem.