Kód: 9312657011041 | Značka: Jack n´Jill

JACK N´JILL Dětský zubní kartáček Zajíček

125 Kč
Skladem

Dětský zubní kartáček Jack n´Jill s roztomilým obrázkem zajíčka. Kartáček, který myslí na budoucnost. A to nejen zdravých zubů Vašich dětí.

Kategorie: Zubní hygiena

Tento dětský kartáček australské značky Jack n´Jill si Vás i Vaše děti získá hned z několika důvodů. Jako první dětský kartáček na světe má rukojeť vyrobenou ze 100% z geneticky nemodifikovaného, rozložitelného škrobu. Neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A). Kukuřičný plast se v prostředí komerčního komposteru rozloží během 90 dní. Design kartáčku je zcela přizpůsoben dětem. Anatomicky tvarovaná rukojeť se jim dobře drží. Extra jemné štětinky z nylonu (recyklovatelného) dětské zoubky precizně vyčistí. Jemnost štětinek je v kategorii extra soft, vyměnit kartáček je doporučováno jednou za přibližně 8 týdnů. Kartáček je doplněn o roztomilý obrázek zajíčka. Nevypadá takto ideální pomůcka na čištění dětských zoubků? Tomuto kartáčku to bude ve Vaší koupelně nejvíce slušet ve společnosti úžasného kelímku se stejným obrázkovým motivem. Značka Jack n´Jill vyrábí také přírodní dětské zubní pasty, které si u nás můžete rovněž dokoupit.

Balení obsahuje jeden kartáček.

Vyrobeno v Číně.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LM Avatar autora | 2.11.2020
Kartáčky s pastou značky Jack N’Jill pouzivame již nějaký ten rok. A jsme opravdu moc spokojeni. Samozřejmě i Kelímek s panem kralikem je nezbytnou součástí denní rutiny pri čištění zoubku našeho syna .

 

Australská rodinná firma Jack n' Jill od roku 1949 vyrábí přírodní BIO pasty pro děti, které jsou 100% bezpečná při spolknutí, a nově i první kartáčky na světě vyrobené z ne-GMO kukuřičného škrobu, které jsou recyklovatelné a rozložitelné. Všechny produkty Jack n' Jill jsou navržené tak, aby se líbily dětem i vám - a jsou vhodné pro vegany, protože neobsahují ingredience získávané ze zvířat, ani na zvířatech nejsou testované.

Dětské zubní pasty Jack n' Jill jsou zcela přírodní, obsahují příchutě z ovoce v BIO kvalitě a součástí je i extrakt z BIO měsíčku lékařského pro jemnou péči o dásně. Jejich složení je hypoalergenní a působí proti vzniku zubního kazu. Získaly "nulové" hodnocení zdravotního rizika Skin Deep od EWG - to znamená, že se řadí mezi nejbezpečnější ze zkoumaných produktů.

Roztomilé dětské zubní kartáčky Jack n' Jill jsou vyrobené z kukuřičného plastu; neméně roztomilé zubní kelímky pro změnu z bambusových a rýžových plev. Všechny tyto výrobky jsou v přírodě rozložitelné a kompostovatelné. Neobsahují PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A).