Kód: 201053 | Značka: Jack N´Jill

JACK N´JILL Dětský zubní kartáček Koala BIO

123 Kč
Skladem

Dětský zubní kartáček Jack n´Jill s roztomilým obrázkem koaly. Kartáček, který myslí na budoucnost nejen zdravých zubů Vašich dětí.

Kategorie: Zubní hygiena

Jack N´Jill BIO zubní kartáček rozložitelný v přírodě, vyrobený ze 100 % kukuřičného škrobu a měkkých nylonových vláken.

  • extra měkký
  • zero waste
  • ergonomická rukojeť pro pohodlné uchopení dítětem
  • vhodný již od prvních zoubků
  • bez BPA & PVC 

Návod k použití: Před a po použití důkladně omyjte. Aplikujte malé množství (hrášek) přírodní zubní pasty Jack N' Jill na kartáček. Zoubky čistěte minimálním tlakem a krouživými pohyby .

Doporučení: Měňte kartáček každých 6 – 8 týdnů, nebo i dříve, pokud se kartáček zničí. Vyměňte kartáček po nemoci. Může se dezinfikovat.
Vlákna nechte vysušit za přístupu vzduchu. Nepoužívejte na hraní nebo bez dohledu dospělé osoby. Nežvýkejte ani nekousejte kartáček.

Jack N´Jill je firma ohleduplná vůči přírodě. Balení je z recyklovatelného papíru a okénko ze 100% kukuřičného škrobu. Kartáček je první svého druhu na světě, navržen pro děti v BIO kvalitě.

Pokyny k likvidaci: Odlomte hlavu zubního kartáčku. Pečlivě ji odstraňte - nylon je recyklovatelný. Vložte zbytek kartáčku do kompostu - obvykle trvá 90 dní, než se kartáček rozloží v komerčním kompostu.

Složení: kukuřiční škrob (NON GMO), nylonová vlákna

Balení: 1 ks

Výrobce: Jack N´Jill

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Australská rodinná firma Jack n' Jill od roku 1949 vyrábí přírodní BIO pasty pro děti, které jsou 100% bezpečná při spolknutí, a nově i první kartáčky na světě vyrobené z ne-GMO kukuřičného škrobu, které jsou recyklovatelné a rozložitelné. Všechny produkty Jack n' Jill jsou navržené tak, aby se líbily dětem i vám - a jsou vhodné pro vegany, protože neobsahují ingredience získávané ze zvířat, ani na zvířatech nejsou testované.

Dětské zubní pasty Jack n' Jill jsou zcela přírodní, obsahují příchutě z ovoce v BIO kvalitě a součástí je i extrakt z BIO měsíčku lékařského pro jemnou péči o dásně. Jejich složení je hypoalergenní a působí proti vzniku zubního kazu. Získaly "nulové" hodnocení zdravotního rizika Skin Deep od EWG - to znamená, že se řadí mezi nejbezpečnější ze zkoumaných produktů.

Roztomilé dětské zubní kartáčky Jack n' Jill jsou vyrobené z kukuřičného plastu. Všechny tyto výrobky jsou v přírodě rozložitelné a kompostovatelné. Neobsahují PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A).