Novinka
Kód: AM20 | Značka: MUMMYbell

MUMMYbell Rolnička MĚDĚNÁ

489 Kč
Skladem

V jednoduchosti je krása! A měděný odstín se hodí ke všemu.

Těhotenská rolnička neboli mexická bola byla tradičním šperkem mayské kultury pro těhotné ženy. Šperk ve tvaru kuličky nosily těhotné ženy na dlouhé šňůrce, čímž spočíval volně přímo na bříšku a při chůzi vydával jemné, uklidňující a harmonizující zvuky. Tento šperk měl za úkol umocnit krásné a kouzelné propojení mezi budoucí maminkou a miminkem. V dnešní době obliba těchto mexických bol neboli těhotenských rolniček či andělských zvonků prudce vzrůstá.

Zvukové vibrace těhotenské rolničky mohou mít dokonce vliv na správné přetočení miminka v bříšku. Jakmile se děťátko narodí můžete přívěsek zašit do hračky, umístit do kočárku nebo postýlky, či stále nosit jako šperk a rolnička svým cinkáním bude i nadále miminko uklidňovat, protože uslyší zvuky, které zná již z  bříška. 

Tento kouzelný šperk ocení každá nastávající maminka a udělá radost i miminku.

Rolnička je dodávána v dárkové krabičce a součástí balení je černá šňůrka o délce 114 cm. Lze dokoupit stříbrné lanko. 

Velikost:  ∅ 20 mm, váha 10 g

Materiál: bižuterní kov bez obsahu niklu

Výrobce: RR Medical s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Těhotenská rolnička (mexická bola, andělský zvonek) má svůj původ v Mexiku, kde zdobí těhotné ženy již několik století.

Tento šperk, který nosí těhotné ženy na bříšku, vydává při chůzi jemné zvuky a tím působí uklidňujícím a harmonizujícím dojmem. Miminko je schopné tyto zvuky vnímat již od 20.týdne těhotenství. Šperk tak umožňuje podpořit jedinečné a kouzelné pouto mezi maminkou a miminkem již během těhotenství.