Novinka
Kód: ES20 | Značka: MUMMYbell

MUMMYbell Rolnička ANDĚLSKÉ KŘÍDLO stříbrné

549 Kč
Skladem

Stříbrná rolnička s krásným detailem andělského křídla - symbolem bezpečí a ochrany.

Kategorie: MAMINKY

Těhotenská rolnička neboli mexická bola byla tradičním šperkem mayské kultury pro těhotné ženy. Šperk ve tvaru kuličky nosily těhotné ženy na dlouhé šňůrce, čímž spočíval volně přímo na bříšku a při chůzi vydával jemné, uklidňující a harmonizující zvuky. Tento šperk měl za úkol umocnit krásné a kouzelné propojení mezi budoucí maminkou a miminkem. V dnešní době obliba těchto mexických bol neboli těhotenských rolniček či andělských zvonků prudce vzrůstá.

Zvukové vibrace těhotenské rolničky mohou mít dokonce vliv na správné přetočení miminka v bříšku. Jakmile se děťátko narodí můžete přívěsek zašit do hračky, umístit do kočárku nebo postýlky, či stále nosit jako šperk a rolnička svým cinkáním bude i nadále miminko uklidňovat, protože uslyší zvuky, které zná již z  bříška. 

Tento kouzelný šperk ocení každá nastávající maminka a udělá radost i miminku.

Rolnička je dodávána v dárkové krabičce a součástí balení je černá šňůrka o délce 114 cm. Lze dokoupit stříbrné lanko. 

Velikost:  ∅ 20 mm, váha 10 g

Materiál: bižuterní kov bez obsahu niklu

Výrobce: RR Medical s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Těhotenská rolnička (mexická bola, andělský zvonek) má svůj původ v Mexiku, kde zdobí těhotné ženy již několik století.

Tento šperk, který nosí těhotné ženy na bříšku, vydává při chůzi jemné zvuky a tím působí uklidňujícím a harmonizujícím dojmem. Miminko je schopné tyto zvuky vnímat již od 20.týdne těhotenství. Šperk tak umožňuje podpořit jedinečné a kouzelné pouto mezi maminkou a miminkem již během těhotenství.