Kód: ORGPP012 | Značka: Organyc

ORGANYC Mateřské vložky po porodu (12ks)

199 Kč
Skladem

Vložky pro maminky pro první dny po porodu, ze 100% bio bavlny, hebké a přitom dostatečně silné a savé.

Dámské vložky extra silné prodloužené jsou vhodné pro ženy po porodu, gynekologických zákrocích i jako vložky při velmi silné menstruaci, zejména v noci. Savost je v kategorii Super, označení šest kapek. Jádro i povrch jsou ze 100% bio bavlny. Nejsou běleny chlórem, neobsahují syntetická vlákna a jsou zcela bez parfemace, bez chemikálií, hypoalergenní.
 
Vaše pokožka bude díky tomuto hebkému přírodnímu materiálu přirozeně dýchat a regenerovat, budete prostě jako v bavlnce. Zároveň Organyc hygienické potřeby nevytváří zbytečný nerozložitelný odpad. Organyc vložky jsou 100% rozložitelné a kompostovatelné. Spodní část vložek a sáčky jsou vyrobeny z plně rozložitelných a kompostovatelných polymerů kukuřičného škrobu. Bio bavlna je pěstována, s ohledem na životní prostředí, mnohem šetrnějším způsobem než konvenční bavlna. Tyto vložky vám zaručí zasloužený komfort a pohodlí v prvních dnech s děťátkem.
 
Složení: Bio bavlna a kukuřičný škrob, papírový obal, papírová lepící páska s ekologickým lepidlem.
 

Množství: 12 ks

Země původu: Itálie

Výrobce: Organyc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Italská značka Organyc vyrábí první ženskou i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované 100% BIO bavlny, se kterou se budete cítit doslova jako v bavlnce. Bavlna je jedním z nejúžasnějších darů přírody. Je to dokonalý přírodní absorbent: nasákne tekutiny až do dvacetinásobku své váhy. Je jemná, měkká, hebká - nikdy vás nepoškrábe. Je dokonale prodyšná a nebrání vaší pokožce dýchat. Její pH je kompatibilní s pH pokožky.

Běžné dámské hygienické potřeby jsou vyráběny především ze syntetických materiálů a v jejich výplních se může skrývat dřevitá vlna či dokonce tzv. SAP (= Super Absorbent Powders neboli superabsorbující prášky), chemikálie, které mohou způsobovat podráždění pokožky či sliznice. Materiál používaný k výrobě běžných vložek je navíc často bělený chlórem, což v nich zanechává malé, ale neopominutelné množství toxického dioxinu.

Pěstování BIO bavlny je mnohem šetrnější k přírodě než konvenční. Bavlna je nejsprejovanější plodinou na světě. Při jejím pěstováním se používají chemikálie zakázané při pěstování plodin a bavlna je zpracovávána za použití dalších toxických látek, z nichž část ve vláknech zůstává a dostává se do kontaktu s pokožkou či dokonce se sliznicí.