Novinka Tip
Kód: 54-200 | Značka: Olejářství

OLEJÁŘSTVÍ Šampon Kopřiva - Tymián

200 Kč 100 Kč / 100 ml
Skladem

Šampon z čerstvých bylin.

Kopřiva vlasům dodává lesk, pružnost, redukuje vypadávání a podporuje růst vlasů. V kombinaci s éterickým olejem s tymiánu, který je antiseptický, pomáhají tyto dvě bylinky také proti lupům.

Krásně voní a pění. BEZ CHEMIE.  Šampon je na přírodní bázi, základ tvoří cukerné tenzidy a bylinky jsou vždy čerstvé.

Složení: Urtica dioica leaf extract, Coco glucoside, Potassium Rapeseedate, Potassium Sunflowerseedate, Lemon Fresh

Trvanlivost: min. 6 měsíců (07/24)

Objem: 200 ml

Výrobce: Ing. Rostislav Ryšavý, Olejářství

Vyrobeno v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Malé rodinné olejářství manželů Ryšavých s provozovnou v Lipově lisuje oleje za studena mechanickým způsobem tak, aby byly zachovány výživné a prospěšné látky. Všechna semínka pochází z Moravy a při výběru upřednostňují region Hodonínska ( slunečnice - Veselí nad Moravou, řepka - Hroznová Lhota, len - severní Morava, dýně - Znojemsko). Konzumní oleje jsou prvotřídní kvality a pro obsah výživových látek se hodí zejména do studené kuchyně (řepkový olej i do teplé kuchyně).
Z kosmetických produktů nabízí tekuté mýdlo na olejové bázi, které je přírodní, bez živočišných látek a velmi rychle odbouratelné v přírodě. Najdete tady i úžasný šípkový olej, který se používá k léčbě různých onemocnění díky svým antioxidačním a protizánětlivým účinkům, lisuje ze šípků pocházejících z České republiky. Sortiment rozšířili o meruňový a trnkový olej z peciček z regionu Horňácka, který velmi dobře adsorbuje a hydratuje pokožku.