Novinka
Kód: 494/50 | Značka: Medarek

MEDAREK Kmíňáček Bio

225 Kč 45 Kč / 10 ml
Skladem

Přírodní bio olej z černého kmínu a sladké mandle pro děti od tří měsíců do tří let.

Zcela přírodní směs dvou organických olejů vhodná pro malé děti.

Základ tvoří organický mandlový olej, který je díky své jemnosti vhodný i pro novorozence. Jemně a účinně promašťuje suchou kůži. Účinnou složkou je zde organický olej z černého kmínu, který znáte z tymiánových mastí od Medarka. Dle tradiční čínské medicíny olej podporuje imunitní systém, má antibakteriální účinky a je vhodný při nachlazení. Menší množství oleje vetřete do hrudníku a na záda 2x denně.

Kmíňáček je také vhodný na masáž bolavého bříška. Olej zahřejeme v dlaních a po směru hodinových ručiček jemně děláme kolem pupíku kruhy. Některé zahraniční zdroje uvádí, že je černý kmín vhodný i při kožních obtížích.

Obsahuje 100% přírodních surovin v bio kvalitě. Bez vody, parabenů, umělých aromat.

SloženíPrunus Amygdalus Dulcis Oil* (bio mandlový olej), Nigella Sativa Seed Oil* (bio olej z černého kmínu)
*organic (bio) surovina

Doporučené skladování a trvanlivost: Skladujte mimo sluneční záření při teplotách do 25°C. Trvanlivost oleje je jeden rok, po otevření doporučujeme spotřebovat do šesti měsíců.

Objem: 50 ml

VýrobceMgr. Lucie Horáková, ČR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lucka a Standa, Vašík a Helenka - mladá rodina, která se snaží žít v souladu s přírodou.

Jejich produkty mají jednoduché složení, protože jsou přesvědčeni o tom, že aby účinná složka byla opravdu účinná, je třeba jí do produktu dát co největší množství. Přírodní kosmetika Medarek neobsahuje vodu, parabeny, skryté alergeny ani umělá aromata a vybrané z nich jsou certifikovány pro děti od narození.