Kód: 9788090662971 | Značka: CHAMBERLAIN B. David

CHAMBERLAIN B. David Fascinující mysl novorozeného dítěte

299 Kč
Skladem

Čekáte miminko a zajímá vás, jak vypadá jeho duševní život? Pak vás jistě zaujme kniha „Fascinující mysl vašeho novorozeného dítěte“ od světoznámého amerického psychologa a bývalého prezidenta Asociace pro prenatální a perinatální psychologii Davida Chamberlaina.

Kategorie: MIMINKA A DĚTI

Jsou si novorozenci vědomi sami sebe? Jsou stejně citliví jako my? Jak vyspělé mají smysly? Jak vyspělou mají nervovou soustavu a mozek? Jakou mají paměť a jak se učí? Mohou si zapamatovat vlastní porod? Máme snad i my v sobě uloženou vzpomínku na naše vlastní zrození? Ovlivňují nás zážitky z období těhotenství a porodu? Proč je třeba, abychom jako rodiče u jako společnost našli mnohem více porozumění a respektu pro naše novorozené děti, i pro nás samotné? Kniha je určena především všem aktivním rodičům, ale i profesionálům ze souvisejících profesí (porodním asistentkám, dulám, pediatrům, gynekologům…).

David B.Chamberlain, PhD (1928-2014)
Psycholog, učitel, průkopník v oboru prenatální a perinatální psychologie – na toto téma zveřejnil šedesát převážně odborných prací. Autor knihy, jež vyšla česky v roce 2013 pod názvem Fascinující mysl novorozeného dítěte.
Přednášel ve 20 zemích, byl zakládajícím členem Association for Prenatal and Perinatal Psychology and Health (1983), v letech 1991-99 jejím prezidentem.

D.Chamberlain byl mnohokrát oceněn za svoji humanitu a její podporu ve společnosti.

  • Nakladatelství: Kořeny
  • ISBN: 978-80-906629-7-1
  • Rok vydání: 2019
  • Jazyk: Čeština
  • Vazba: brožovaná bez přebalu
  • Počet stran: 206

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: