Kód: 357/100 | Značka: Medarek

MEDAREK Bio hutné bambucké máslo

150 Kč 15 Kč / 10 ml
Skladem

Hutné bambucké máslo v bio kvalitě vhodné pro děti od narození i všechny ostatní věkové kategorie.

Dříve nazváno jako "Šlehané bambucké máslo" - konzistence zůstává stejná. 

Čisté bio (organické) bambucké máslo bez jakýchkoliv dalších složek můžete využít k promazávání suché kůže celého těla či při péči o vlasy.
Bambucké máslo je doslova dar z přírody. Je vhodné pro všechny typy pleti, protože neucpává póry, obsahuje vitamíny, minerály a kyseliny důležité pro zdravou pleť a kůži. Máslo má díky alfa-amyrinu a lupeolu tzv. "anti-age" účinek.

Bambucké máslo v této vysoké kvalitě má specifickou vůni, která nemusí všem vonět. Myslete na to, že jde o vysoce kvalitní přírodní produkt se skvělými účinky na kůži. Nesrovnávejte jej s chemickými produkty z drogerií. Toto máslo je pro ty, kteří chtějí pro své miminko i sami pro sebe to nejlepší.

Tipy: Přidejte pár kapek oblíbeného esenciálního oleje a máte příjemný balzámek s vůní. Určitě si prostudujte dávkování a vliv esenciálních olejů, ne každý je vhodný na kůži a už vůbec ne pro děti, těhotné a kojící ženy. Ideální je poradit se s aromaterapeutem.
Při péči o vlasy naneste bambucké máslo na celou délku vlasů, na 30 min zabalte vlasy do tepla a poté s použitím přírodního šamponu pořádně vymyjte. Při péči o konečky stačí na konci mytí vlasů jemně vetřít malé množství do konečků a nechat uschnout, dále nemyjeme.

Složení: 100% bio bambucké máslo

Doporučené skladování a trvanlivost: Skladujte při teplotě do 25°C na suchém a tmavém místě. Trvanlivost jeden rok od data výroby, po otevření spotřebujte do šesti měsíců.

Objem: 100 ml

Výrobce: Mgr. Lucie Horáková, ČR

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lucka a Standa, Vašík a Helenka - mladá rodina, která se snaží žít v souladu s přírodou.

Jejich produkty mají jednoduché složení, protože jsou přesvědčeni o tom, že aby účinná složka byla opravdu účinná, je třeba jí do produktu dát co největší množství. Přírodní kosmetika Medarek neobsahuje vodu, parabeny, skryté alergeny ani umělá aromata a vybrané z nich jsou certifikovány pro děti od narození.