Novinka
Kód: B0022B | Značka: Nobilis Tilia

NOBILIS TILIA Éterický olej BIO LITSEA 10 ml

299 Kč
Skladem

Osvěžující, protiinfekční, posiluje koncentraci.

Kategorie: Esenciální oleje

Sladce citronová vůně s květovými podtóny.

Olej je vhodný jako prevence proti infekčním onemocněním, používá se na koupele unavených a oteklých nohou, příjemně osvěžuje, působí proti únavě, depresi, sklíčenosti, vhodný k udržení koncentrace při jízdě autem nebo studiu.

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

Tip: Protože se éterické oleje nerozpouštějí přímo ve vodě, je nutné je před přidáním do koupele rozmíchat v mléce, kefíru, rostlinném oleji, medu, alkoholu, smetaně nebo smíchat s mořskou solí. Rozpouštědlo se používá v množství 1-3 polévkových lžic, které se smíchá s aromatickým olejem / cca 15 kapek na 200 l. Směs se přidá do vody a promíchá.

Upozornění: Fototoxický olej - nevystavujte pokožku přímému slunci či soláriu 12 hodin po použití oleje. Používejte nejvýše 1% ředění na pokožku. Nepoužívejte na citlivou, nemocnou či poškozenou pokožku. Nevhodný pro děti do 2 let. 

Složení: Litsea Cubeba Fruit Oil (éterický olej Litsea); Limonene*; Linalool*; Geraniol*; Citral*
* - přírodního původu

Země původu: Čína

Množství: 10 ml

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Česká společnost Nobilis Tilia už přes 20 let vyrábí jen tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku v harmonii s planetou - aby pěstování krásy a zdraví člověka nenarušovalo pěstování krásy a zdraví přírody. Využívají poctivé suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina produktů je certifikována jako přírodní kosmetika (certifikát CPK) nebo BIO přírodní kosmetika (CPK BIO).

CPK a CPK BIO jsou jedny z nejpřísnějších certifikátů na světě. Zaručují, že takto označené produkty obsahují pouze ty nejkvalitnější rostlinné suroviny z ekologického zeměděství nebo z volné přírody, ale neobsahují parafín, vazelínu, silikon, ropné deriváty či geneticky modifikované suroviny. Podíl přírodních surovin (po odečtení vody) je minimálně 85 % u CPK a 90 % u CPK BIO. Žádné produkty Nobilis Tilia v naší nabídce neobsahují živočišné suroviny ani nejsou testované na zvířatech - jsou tak vhodné pro vegany.

Nobilis Tilia upřednostňuje ekologicky odbouratelné suroviny, má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod, recykluje odpad a všeobecně přistupuje k vývoji a výrobě velmi zodpovědně. Také podporuje množství různých dobročinných projektů, například Nadační fond Zdeňky Žadaníkové (zlepšuje prostředí dětských oddělení v českých nemocnicích), Srdcerváče (přispívající k vytvoření nových pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením), Centrum Bazalka (denní a týdenní stacionář, pomáhající rodinám s péčí o zdravotně postižené děti) a mnoho, mnoho dalších.