Kód: 3700643505050 | Značka: NeoBulle

Náhradní dekor pro difuzér Milia ČISTÝ k pomalování

145 Kč
Skladem

Náhradní dekor bez motivu pro vlastní umělecké výtvory. Pro rozveselení dětského aroma difuzéru Milia. 

Tento náhradní dekor pomůže ozvláštnit ultrazvukový difuzér Milia, který je standardně dodáván s černobílým perforovaným krytem. Náhradní obrázkové dekory se prodávají zvlášť.

Vaše dítě si bude moci samo pokreslit tento náhradní dekor a vytvořit si tak originální obrázek do aroma difuzéru Milia. A až zatouží po změně tak obrázek smaže a nakreslí nový. 

Jak použít náhradní dekor?

Pro výměnu dekoru stačí zvednout bílý kryt a s mírným pootočením vyndat původní dekor. Poté vložte nový dekor. Jakmile vyměníte obrázek, kryt dejte zpět a můžete si užívat difuzéru Milia s novým motivem. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Značka NeoBulle byla založena v roce 2005 francouzkou  Séverine Martial, zdravotní sestřičkou a laktační poradkyní se vzděláním v oblasti aromaterapie. Silně si uvědomovala důležitost nošení dětí a jedinečný vztah, který se tím mezi rodičem a dítětem utváří. S pomocí nejlepších tkalců z oblasti Pays de la Loire začala vyrábět pohodlné fyziologické nosítka skvělé kvality. Velice rychle začala využívat darů přírody svého regionu také k výrobě šetrné přírodní péče určené speciálně pro miminka, děti, těhotné a kojící ženy.


NeoBulle nabízí celou řadu přírodních produktů na bázi aromaterapie, které pomůžou ulevit dětem a miminkům ať už při bolestech během růstu prvních zoubků, při bolestech bříška, v boji proti komárům a klíšťatům, při nachlazení nebo pro rychlejší hojení modřin, boulí a oděrek. Produkty jsou vyráběny ve Francii, z čistých přírodních surovin a s respektem k přírodě.

 

Většina produktů NeoBulle má ochrannou známku Cosmebio BIO, která zaručuje, že:

Minimálně 95 % složek z celkového složení je z přírodních surovin nebo přírodního původu. Minimálně 95 % z použitých rostlinných složek je v kvalitě BIO. Minimálně 10 % z celkového složení je v kvalitě BIO (pochází z ekologického zemědělství).