Kód: 9312657331009 | Značka: NeoBulle

Náhradní dekor pro difuzér Milia LOVE

145 Kč
Skladem

Motiv plný lásky. Pro rozveselení dětského aroma difuzéru Milia. 

Tento náhradní dekor pomůže ozvláštnit ultrazvukový difuzér Milia, který je standardně dodáván s černobílým perforovaným krytem. Náhradní obrázkové dekory se prodávají zvlášť.

Motiv plný lásky přenese vaše dítko do rozkošného světa srdíček a přinese mu krásné sny.

Jak použít náhradní dekor?

Pro výměnu dekoru stačí zvednout bílý kryt a s mírným pootočením vyndat původní dekor. Poté vložte nový dekor. Jakmile vyměníte obrázek, kryt dejte zpět a můžete si užívat difuzéru Milia s novým motivem. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Značka NeoBulle byla založena v roce 2005 francouzkou  Séverine Martial, zdravotní sestřičkou a laktační poradkyní se vzděláním v oblasti aromaterapie. Silně si uvědomovala důležitost nošení dětí a jedinečný vztah, který se tím mezi rodičem a dítětem utváří. S pomocí nejlepších tkalců z oblasti Pays de la Loire začala vyrábět pohodlné fyziologické nosítka skvělé kvality. Velice rychle začala využívat darů přírody svého regionu také k výrobě šetrné přírodní péče určené speciálně pro miminka, děti, těhotné a kojící ženy.


NeoBulle nabízí celou řadu přírodních produktů na bázi aromaterapie, které pomůžou ulevit dětem a miminkům ať už při bolestech během růstu prvních zoubků, při bolestech bříška, v boji proti komárům a klíšťatům, při nachlazení nebo pro rychlejší hojení modřin, boulí a oděrek. Produkty jsou vyráběny ve Francii, z čistých přírodních surovin a s respektem k přírodě.

 

Většina produktů NeoBulle má ochrannou známku Cosmebio BIO, která zaručuje, že:

Minimálně 95 % složek z celkového složení je z přírodních surovin nebo přírodního původu. Minimálně 95 % z použitých rostlinných složek je v kvalitě BIO. Minimálně 10 % z celkového složení je v kvalitě BIO (pochází z ekologického zemědělství).