Kód: 132/100 | Značka: Medarek

MEDAREK Levandulové mýdlo

125 Kč 13 Kč / 10 g
Momentálně nedostupné

Přírodní mýdlo s levandulovým olejem.

Kategorie: Mytí a koupel
Položka byla vyprodána…

Přírodní levandulové mýdlo s kokosovým "základem", který mu zajišťuje výbornou pěnivost a pevnost do úplného vymydlení. Obohaceno o olej z pšeničných klíčků a levandulový olej, díky němuž mýdlo příjemně voní.

Mýdlo je vhodné na každodenní hygienu, můžete jej nastrouhat i do prádla či si z něj vyrobit skutečně přírodní mýdlový sliz na praní.

Složení: Sodium Cocoate (zmýdelnatěný kokosový olej), Aqua (voda), Sodium Wheat Germate (zmýdelnatěný olej z pšeničných klíčků), Glycerin (vzniklý během mýdelnatěný), Citrus Paradisi Seed Extract (extrakt z grepového semínka jako přírodní konzervant), Lavandula Angustifolia Oil (levandulový olej), Linalool*, Limonene*, Geraniol *
* látky přirozeně se vyskytující v levandulovém esenciálním oleji

Neobsahuje umělé látky, konzervanty, aromata.

Doporučené skladování a trvanlivost: Mýdlo skladujte na suchém a temném místě. Max. doba trvanlivosti je 12 měsíců od data výroby.

Hmotnost: 100 g

Výrobce:  Mgr. Lucie Horáková, ČR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lucka a Standa, Vašík a Helenka - mladá rodina, která se snaží žít v souladu s přírodou.

Jejich produkty mají jednoduché složení, protože jsou přesvědčeni o tom, že aby účinná složka byla opravdu účinná, je třeba jí do produktu dát co největší množství. Přírodní kosmetika Medarek neobsahuje vodu, parabeny, skryté alergeny ani umělá aromata a vybrané z nich jsou certifikovány pro děti od narození.