Novinka
Kód: 221075 | Značka: Jack N´Jill

JACK N´JILL Sonický zubní kartáček Tickle Tooth

499 Kč
Skladem

Vaše děťátko si čištění zoubků oblíbí a nebude chtít přestat. 

Je lehoučký a vhodný už pro nejmenší děti ve věku 0–6 let.

Díky hlavici s LED světýlkem dokáže proměnit čištění zoubků na zábavu. Děti se s ním zabaví a rodičům pomůže při kontrole zoubků. Sonická technologie umožňuje nastavení 30vteřinového intervalu, který učí děti měnit pohyb kartáčku i místo čištění. Po 2 minutách se automaticky vypne, čímž předchází zbytečnému vybíjení baterie

Vlastnosti:

  • 17 000 pohybů vláken za minutu
  • extra měkká vlákna
  • roztomilá, pohodlná rukojeť, přesně pro malé ručičky
  • světelný časovač s automatickým vypnutím po 2 minutách
  • 30vteřinový interval, který učí děti osvojit si správnou techniku čištění
  • bez PVC, ftalátů a BPA plastů

Balení: 1 tělo sonického dětského zubního kartáčku, 2 unikátní kartáčkové hlavice - velikost č. 1, velikost č. 2, 1 alkalická baterie AAA, uživatelský manuál

Výrobce: Jack N´Jill

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Australská rodinná firma Jack n' Jill od roku 1949 vyrábí přírodní BIO pasty pro děti, které jsou 100% bezpečná při spolknutí, a nově i první kartáčky na světě vyrobené z ne-GMO kukuřičného škrobu, které jsou recyklovatelné a rozložitelné. Všechny produkty Jack n' Jill jsou navržené tak, aby se líbily dětem i vám - a jsou vhodné pro vegany, protože neobsahují ingredience získávané ze zvířat, ani na zvířatech nejsou testované.

Dětské zubní pasty Jack n' Jill jsou zcela přírodní, obsahují příchutě z ovoce v BIO kvalitě a součástí je i extrakt z BIO měsíčku lékařského pro jemnou péči o dásně. Jejich složení je hypoalergenní a působí proti vzniku zubního kazu. Získaly "nulové" hodnocení zdravotního rizika Skin Deep od EWG - to znamená, že se řadí mezi nejbezpečnější ze zkoumaných produktů.

Roztomilé dětské zubní kartáčky Jack n' Jill jsou vyrobené z kukuřičného plastu. Všechny tyto výrobky jsou v přírodě rozložitelné a kompostovatelné. Neobsahují PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A).