Kód: 8594183710013 | Značka: Aniball

ANIBALL Pomůcka k předporodní přípravě a prevenci inkontinence

1 529 Kč
Skladem

Zdravotní pomůcka pro těhotné pro předporodní cvičení a poporodní rehabilitaci. Významně snižuje riziko nástřihu hráze a porodního poranění. Aniball je nejprodávanější pomůcka pro snazší porod. 

 

 

Kategorie: Těhotenství

Vaše pánevní dno a sebevědomí hrají tu nejdůležitější roli pro hladký porod. Věděli jste, že se během porodu tkáně pánevního dna natáhnou až o 300 %? Maximální pnutí nastává v momentu průchodu hlavičky dítěte. Je jasné, že nepřipravená tkáň může způsobit komplikace. 

Dalším faktorem je rutinní výkon nástřihů v některých nemocnicích. Hojení bývá zdlouhavé, komplikované a poranění hráze často způsobuje trvalé negativní následky. Tajemství Aniballu spočívá především v nácviku vědomého uvolnění pánevního dna v kontextu se správným dechem.

S Aniballem výrazně zvyšujete šanci na hladký porod bez poranění, zbytečných zásahů a medikací. Navíc se díky cvičení budete cítit sebevědomější a lépe připravená na porod.

Porod je velmi intuitivní záležitost, ženské tělo umí miminko porodit (ve většině případů) bez cizí pomoci. Průběh porodu však může velmi negativně ovlivnit stres (strach, pocit ohrožení, nejistota) a dobrou zprávou je, že se stresem se dá vědomě pracovat. Aniball slouží k fyzické i psychické přípravě na porod. Umožňuje budoucí mamince vyzkoušet si porodní proces nanečisto, v pohodlí domova. Aniball doporučují
gynekologové, fyzioterapeuti i porodnice. Skvělé reference má především od tisícovek žen, kterým pomohl prožít přirozený porod bez poranění.

 • Vyhněte se nástřihu a natržení
 • Usnadněte si porod
 • Vyhněte se úniku moči
 • Doporučují lékaři, porodní asistentky a fyzioterapeuté
 • Důvěra více než 100,000 maminek

  Jak to funguje?
  Cvičení s Aniballem je možné od ukončeného 36. týdne těhotenství. Přibližně 15 – 30 minut denně. Pomůcka se skládá z nafukovacího silikonového balónku a ruční pumpičky. Během cvičení se balónek zavádí do pochvy a pomocí pumpičky se postupně nafukuje. Žena během cvičení vědomě pracuje s dechem, uvědomuje si práci svalů pánevního dna. V poloze, která je jí příjemná zkouší následně vypuzování
  nafouknutého balónku. Budoucí maminka má celé cvičení zcela pod kontrolou – balónek jde kdykoliv vyfouknout a vytáhnout. Seznámení s procesem přináší pocit jistoty, sebedůvěry, psychické připravenosti. Aniball je vhodné používat i po šestinedělí, cvičení pomáhá svaly pánevního dna opět zpevnit a zamezit tak problémům např. s inkontinencí. Pro pohodlnější zavádění je doporučeno balónek navlhčit lubrikačním gelem na bázi vody.

  Co je v balíčku?
  Aniball, diskrétní taštička, metr a návod.

  Jaké výhody přináší cvičení s Aniballem?

- snižuje riziko spontánního natržení a nutnosti nástřihu
- uvolňuje svaly pánevního dna a tkáň hráze
- umožňuje vyzkoušet si vhodné porodní polohy a pocit tlaku
- pomáhá nacvičit vědomou práci s dechem a vypuzování bez násilného tlačení
- podporuje intuici a vnímání práce svalů
- zmenšuje strach z neznámého, z bolesti
- přináší pocit jistoty, sebedůvěry
- pomáhá regenerovat svaly pánevního dna po porodu pro prevenci inkontinence

Video Jak s Aniballem cvičit?

https://www.youtube.com/watch?v=OYQpbosjj9o&feature=emb_title

Jak Aniball udržovat?
Před prvním použitím doporučujeme balonek vyvařit v horké vodě. Po každém použití je nutné balonek důkladně umýt pod teplou tekoucí vodou, případně opět sterilovat horkou vodou.

Každý díl je důsledně testován na bezpečnost a funkčnost. Výrobce splňuje požadavky normy ISO 13485.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: