Novinka
Kód: 100 | Značka: Medarek

MEDAREK Mýdlo z ghí s vůní mandarinky

125 Kč 13 Kč / 10 g
Skladem

Přírodní mýdlo s vysokým obsahem ghí másla a svěží vůní mandarinky.

Přírodní mýdlo pro děti od tří let a dospělé vyrobené z ghí másla pro dokonale vyživenou kůži. Mýdlo je úžasně krémové a jemné a díky esenciálnímu oleji z mandarinky krásně svěže voní.

Mýdlo je složeno z kokosového oleje, který zajišťuje pevnost a dobrou pěnivost, dále z ghí (přepuštěného) másla od české firmy, mangového másla a esenciálního oleje mandarinka. Ghí máslo je pro kůži velkým přínosem. Má změkčující účinky, kůži vyživuje a dle Ajurvédy i omlazuje.

Neobsahuje umělé látky, konzervanty, aromata, skryté alergeny.

Složení: Aqua (voda), Sodium Cocoate (kokosový olej), Sodium Ghee Butterate (ghí máslo), Sodium Mango Butterate (mangové máslo), Glycerin (přirozeně vzniklý při zmýdelnatění), Citrus Reticulata Peel Oil (esenciální olej z mandarinky), Limonene (přirozená součást esenciálního oleje)

Doporučené skladování a trvanlivost: Mýdlo skladujte na suchém a temném místě. Max. doba trvanlivosti je 18 měsíců od data výroby.

Hmotnost: 100 g

VýrobceMgr. Lucie Horáková, ČR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lucka a Standa, Vašík a Helenka - mladá rodina, která se snaží žít v souladu s přírodou.

Jejich produkty mají jednoduché složení, protože jsou přesvědčeni o tom, že aby účinná složka byla opravdu účinná, je třeba jí do produktu dát co největší množství. Přírodní kosmetika Medarek neobsahuje vodu, parabeny, skryté alergeny ani umělá aromata a vybrané z nich jsou certifikovány pro děti od narození.