Novinka
Kód: 3760216128918 | Značka: NeoBulle

NEOBULLE Ošetřující vlasová voda proti vším a hnidám 50 ml

239 Kč 48 Kč / 10 ml
Skladem

Vlasová voda přirozeně odstraňuje vši a hnidy. 

Tato přírodní vlasová voda je bez esenciálních olejů. Velmi jednoduše se nanáší díky aplikátoru a není mastná, takže se snadno oplachuje.

Doporučujeme používat v kombinaci s ochranným olejem proti vším a hnidám a zklidňujícím šamponem s úžasnou vůni levandule. 

Vlasová voda má dva účinky na vši a hnidy:

  • Blokuje dýchací otvory vší a hnid a zabíjí je udušením.
  • Vši a hnidy jsou díky vlasové vodě zbaveny svých tekutin a odumírají vysycháním.

Účinnost prokázána již po jedné aplikaci. 100% vší a hnid je usmrceno: 

  • Po 5 minutách aplikace: 100 % vší je usmrceno a lze je odstranit pečlivým vyčesáním. Tato expoziční doba však není dostatečná pro působení na hnidy.
  • Po 1 hodině aplikace: 100% vší a hnid je mrtvých.
    Testy účinnosti prováděné na vších a hnidách v laboratoři BioMAP Ectoparasites.

Vhodné pro těhotné a kojící ženy a děti od 6 měsíců.

Použití: Naneste pleťovou vodu na suché vlasy. Produkt rovnoměrně rozetřete po celých vlasech, hlavně za ušima. Sušte na vzduchu nebo fénováním a nechte působit 1 hodinu. Pročešte a důkladně opláchněte. Sušení je důležité pro správnou účinnost přípravku.

Upozornění: Pouze k vnějšímu použití. Při požití nevyvolávejte zvracení, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte etiketu. Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. V případě kontaktu důkladně opláchněte čistou vodou. Pokud se objeví podráždění nebo jiné známky přecitlivělosti, přerušte léčbu a poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Dodržte termín a spotřebujte do 30 dnů od otevření. Během instalace nenechávejte dítě samotné. Nepoužívejte, pokud máte známou alergii na některou ze složek nebo na poškozenou nebo podrážděnou pokožku. Jakýkoli vážný incident musí být nahlášen TAG Lifecare a ANSM.
Skladujte při pokojové teplotě, chraňte před teplem, chladem a světlem. Po použití lahvičku pevně uzavřete.

Složení: Voda, draselné soli kokosových mastných kyselin (mýdlo z kokosového oleje: účinná látka proti vším a hnidám), glycerin (hydratační)

Množství: 50 ml (vystačí na 2 aplikace)

Země původu: Francie

Výrobce: NeoBulle 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Značka NeoBulle byla založena v roce 2005 francouzkou  Séverine Martial, zdravotní sestřičkou a laktační poradkyní se vzděláním v oblasti aromaterapie. Silně si uvědomovala důležitost nošení dětí a jedinečný vztah, který se tím mezi rodičem a dítětem utváří. S pomocí nejlepších tkalců z oblasti Pays de la Loire začala vyrábět pohodlné fyziologické nosítka skvělé kvality. Velice rychle začala využívat darů přírody svého regionu také k výrobě šetrné přírodní péče určené speciálně pro miminka, děti, těhotné a kojící ženy.


NeoBulle nabízí celou řadu přírodních produktů na bázi aromaterapie, které pomůžou ulevit dětem a miminkům ať už při bolestech během růstu prvních zoubků, při bolestech bříška, v boji proti komárům a klíšťatům, při nachlazení nebo pro rychlejší hojení modřin, boulí a oděrek. Produkty jsou vyráběny ve Francii, z čistých přírodních surovin a s respektem k přírodě.

 

Většina produktů NeoBulle má ochrannou známku Cosmebio BIO, která zaručuje, že:

Minimálně 95 % složek z celkového složení je z přírodních surovin nebo přírodního původu. Minimálně 95 % z použitých rostlinných složek je v kvalitě BIO. Minimálně 10 % z celkového složení je v kvalitě BIO (pochází z ekologického zemědělství).