Novinka Tip
Kód: ORGBT02 | Značka: Organyc

ORGANYC Odličovací tampony Bio 70ks

62 Kč
Skladem

Odličovací tampony ze 100% Bio bavlny.

Odličovací tampony pomáhají zklidnit a předcházet podráždění kůže a dokonale odlíčit pleť. Tampony jsou po svém obvodu lemované, při používání tedy nepouštějí vlákénka.

Ženská pokožka je mimořádně citlivá a může někdy trpět podrážděním a svěděním. Citlivá pokožka si říká o citlivé ošetření a má silnou potřebu dýchat. Konvenční hygienické výrobky jsou vyrobeny z plastu a syntetických látek, které ovlivňují stav kůže a její přirozené prostředí. 

Dobrý důvod, proč zvolit ty biologické, které jsou zdravější pro Vás i životní prostředí.

  • Organyc je první hygienická řada vyrobená ze 100% biologické bavlny, bělené bez chlóru. 
  • Celá řada je certifikována bio ICEA a VEGAN OK
  • Výrobek je bez parfemace, kovu, plastu

Složení: 100% Bio bavlna

Množství: 70 ks

Země původu: Itálie

Výrobce: Organyc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Italská značka Organyc vyrábí první ženskou i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované 100% BIO bavlny, se kterou se budete cítit doslova jako v bavlnce. Bavlna je jedním z nejúžasnějších darů přírody. Je to dokonalý přírodní absorbent: nasákne tekutiny až do dvacetinásobku své váhy. Je jemná, měkká, hebká - nikdy vás nepoškrábe. Je dokonale prodyšná a nebrání vaší pokožce dýchat. Její pH je kompatibilní s pH pokožky.

Běžné dámské hygienické potřeby jsou vyráběny především ze syntetických materiálů a v jejich výplních se může skrývat dřevitá vlna či dokonce tzv. SAP (= Super Absorbent Powders neboli superabsorbující prášky), chemikálie, které mohou způsobovat podráždění pokožky či sliznice. Materiál používaný k výrobě běžných vložek je navíc často bělený chlórem, což v nich zanechává malé, ale neopominutelné množství toxického dioxinu.

Pěstování BIO bavlny je mnohem šetrnější k přírodě než konvenční. Bavlna je nejsprejovanější plodinou na světě. Při jejím pěstováním se používají chemikálie zakázané při pěstování plodin a bavlna je zpracovávána za použití dalších toxických látek, z nichž část ve vláknech zůstává a dostává se do kontaktu s pokožkou či dokonce se sliznicí.