Novinka
Kód: C0005J | Značka: Nobilis Tilia

NOBILIS TILIA Dětský sirup s jitrocelem Emílek BIO

359 Kč 144 Kč / 100 ml
Skladem

Lahodný bylinný pomocník pomáhá v boji s nachlazením a usnadňuje trávení.

Čmelák Emílek opyloval spoustu bylinek, aby v Nobilis Tilia mohli připravit tento lahodný a zdravý sirup s jitrocelem. Dětem nejen zachutná, ale uleví jim při nachlazení, má tišící účinky a zároveň usnadňuje trávení. Sirup je připraven ve spolupráci s rodinnou společností z Bílých Karpat, kde ho vyrobili speciální metodou ze směsi čerstvých bylin v bio kvalitě, které vyzrávaly v dřevěných sudech.

  • BIO Jitrocel kopinatý - ulevuje při podráždění hrdla a hltanu, má protizánětlivé a antibakteriální účinky
  • BIO Dobromysl obecná - usnadňuje trávení, podporuje vykašlávání a správnou funkci dýchacích cest
  • BIO Tymián obecný - usnadňuje vykašlávání, zklidňuje podrážděný krk a namáhaný hrudník
  • BIO Lípa květ - podporuje správnou funkci imunitního systému a přirozenou obranyschopnost
  • BIO Heřmánek - zklidňuje při podráždění hrdla a hltanu, přispívá ke zdravému spánku
  • BIO Mateřídouška - má antimikrobiální účinky při infekcích horních cest dýchacích

Udělá radost starostlivým maminkám, tatínkům a jejich dětem od 1 roku věku, kterým přírodní síla bylinek pomůže v boji s nachlazením, zažíváním a zdravým spánkem.

Použití: Při nachlazení doporučujeme užívat 3x denně 1 čajovou lžičku. Během zimního období 1x denně preventivně. Po spotřebování lahvičky je vhodná pauza 3 týdny. Sirup můžete přidat také do teplého čaje, odstátého alespoň 10 minut po zalití uvařenou vodou, a nejlépe v poměru 2–3 lžičky na 250 ml.

Složení: BIO Jitrocel kopinatý; BIO Dobromysl obecná; BIO Tymián obecný; BIO Lípa květ; BIO Heřmánek; BIO Mateřídouška; BIO třtinový cukr; BIO šťáva z citronu; líh potravinářský

Objem: 250 ml

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o. 

Vyrobeno v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Česká společnost Nobilis Tilia už přes 20 let vyrábí jen tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku v harmonii s planetou - aby pěstování krásy a zdraví člověka nenarušovalo pěstování krásy a zdraví přírody. Využívají poctivé suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina produktů je certifikována jako přírodní kosmetika (certifikát CPK) nebo BIO přírodní kosmetika (CPK BIO).

CPK a CPK BIO jsou jedny z nejpřísnějších certifikátů na světě. Zaručují, že takto označené produkty obsahují pouze ty nejkvalitnější rostlinné suroviny z ekologického zeměděství nebo z volné přírody, ale neobsahují parafín, vazelínu, silikon, ropné deriváty či geneticky modifikované suroviny. Podíl přírodních surovin (po odečtení vody) je minimálně 85 % u CPK a 90 % u CPK BIO. Žádné produkty Nobilis Tilia v naší nabídce neobsahují živočišné suroviny ani nejsou testované na zvířatech - jsou tak vhodné pro vegany.

Nobilis Tilia upřednostňuje ekologicky odbouratelné suroviny, má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod, recykluje odpad a všeobecně přistupuje k vývoji a výrobě velmi zodpovědně. Také podporuje množství různých dobročinných projektů, například Nadační fond Zdeňky Žadaníkové (zlepšuje prostředí dětských oddělení v českých nemocnicích), Srdcerváče (přispívající k vytvoření nových pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením), Centrum Bazalka (denní a týdenní stacionář, pomáhající rodinám s péčí o zdravotně postižené děti) a mnoho, mnoho dalších.