Kód: 8016867007023 | Značka: Organyc

ORGANYC Čisticí vatové tyčinky 200 ks

73 Kč Sleva 2 %
Skladem

Čisticí vatové tyčinky ze 100% biobavlny.

Kategorie: MIMINKA A DĚTI

Čisticí tyčinky Organyc jsou vyrobeny z recyklovaného kartonu s vatovými konečky ze 100% BIO bavlny a zajistí vám jemné, ale důsledné čištění vašich uší.

Jsou 100% rozložitelné a kompostovatelné, v krabičce z recyklovaného papíru, certifikace Bio Eco Cosmesi.

Jsou hypoalergenní, pH neutrální, klinicky a dermatologicky testované - vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku.

Krabička je z recyklovaného papíru a okénka z bioplastu, potištěná sójovým inkoustem.

Složení: Špička ze 100% bio bavlny, špejle z papíru

Množství: 200 ks

Země původu: Turecko

Výrobce: Organyc

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Italská značka Organyc vyrábí první ženskou i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované 100% BIO bavlny, se kterou se budete cítit doslova jako v bavlnce. Bavlna je jedním z nejúžasnějších darů přírody. Je to dokonalý přírodní absorbent: nasákne tekutiny až do dvacetinásobku své váhy. Je jemná, měkká, hebká - nikdy vás nepoškrábe. Je dokonale prodyšná a nebrání vaší pokožce dýchat. Její pH je kompatibilní s pH pokožky.

Běžné dámské hygienické potřeby jsou vyráběny především ze syntetických materiálů a v jejich výplních se může skrývat dřevitá vlna či dokonce tzv. SAP (= Super Absorbent Powders neboli superabsorbující prášky), chemikálie, které mohou způsobovat podráždění pokožky či sliznice. Materiál používaný k výrobě běžných vložek je navíc často bělený chlórem, což v nich zanechává malé, ale neopominutelné množství toxického dioxinu.

Pěstování BIO bavlny je mnohem šetrnější k přírodě než konvenční. Bavlna je nejsprejovanější plodinou na světě. Při jejím pěstováním se používají chemikálie zakázané při pěstování plodin a bavlna je zpracovávána za použití dalších toxických látek, z nichž část ve vláknech zůstává a dostává se do kontaktu s pokožkou či dokonce se sliznicí.