Kód: 9940 | Značka: STEAMY

STEAMY Židlička Gazelle

3 799 Kč

Skládací židlička pro vaginální napářku.

Židlička je k dostání na objednávku, doba dodání je přibližně 1 týden.

Kategorie: MAMINKY

Nová elegantní napařovací židlička Steamy Gazelle je stejně ušlechtilá jako její jmenovkyně, prohánějící se po horkých planinách. Stojí na čtyřech dlouhých lakovaných nohách, díky kterým se může použít nad hrncem jakékoliv velikosti. Její výška a konstituce také umožňuje pod hrnec s bylinkami vložit jednoploténkový vařič pro případ, že bude potřeba bylinný odvar přihřát a napářku tak prodloužit.Povrch židličky je ošetřen zdravotně nezávadným lakem, který chrání židličku před vlhkostí, umožňuje její hygienické ošetření a zamezuje vzniku solných stop, které vznikají při opakovaném styku pokožky s přírodním materiálem. Díky tomu je židlička vhodná k profesionálnímu použití.

 

Steamy Gazzele oceníte především, když: 

 • si toužíte dopřát terapii bylinnou parou a hledáte praktického pomocníka nenáročného na prostor a údržbu.
 • si potřebujete napařovací pomůcku vozit kdekoliv s sebou. (Gazelle se vejde dokonce i do palubního zavazadla v letadle.)
 • budete chtít židličku půjčovat jiným ženám.
 • potřebujete profesionální vybavení pro poskytování ženské bylinné napářky.
 • vyžadujete hygienickou udržitelnost

Napařovací židlička Steamy Gazelle vychází z filozofie úspory, účelnosti, uživatelské praktičnosti, krásného designu, osobitého zpracování, maximální skladnosti, jednoduchosti čištění, dlouhé životnosti a etického přístupu. Design židličky Gezelle je chráněn průmyslovým vzorem EUIPO.

Steamy Gazelle nevyžaduje zvláštní prostor, nebudete ji muset pravidelně oprašovat nebo otírat od nečistot. Nikdy vám nebude zabírat místo v koutě. Můžete ji schovat za komodu, dát do šuplíku nebo mít nachystanou v kufru auta pro vaše profesní využití.

 

Steamy Gazzele ocení:

 • Ženy, které začlenily ženskou bylinnou napářku do své pravidelné měsíční očisty nebo ji využívají jako podpůrnou proceduru při léčbě gynekologických 
  a jiných potíží.
 • Ženy, které často cestují a chtějí mít židličku stále po ruce.
 • Ti, kteří poskytují profesionální služby v oblasti termoterapie a masáží.
 • Porodní asistenky, fyzioterapeuti a duly při výkonu svého povolání.

 

Technické informace:

Rozložený rozměr: 400 x 300 x 370 mm

Složený rozměr: 400 x 300 x 25 mm + 4 nožky

Materiál: Vrstvené bukové dřevo / masiv

Povrchová úprava: Zdravotně nezávadný lak (splňující normu EN71)
Nosnost: 120kg při statickém zatížení. Určeno pouze k sezení

Hmotnost: 1,8 kg

 

Výrobce: Steamy, ČR.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Manželé Valovi - Monika je srdcem a Martin hlavou Steamy. 

Společně připravují bylinné směsi a vyrábí příslušenství pro ženskou napářku.
Monika je lektorkou ženské bylinné napářky. Podporuje ženy v tom, aby k sobě byly vnímavé, našly své místo ve svém životě a umožnily si odpočívat. 
Martin se věnuje obchodní stránce, vývoji a produkci. Jeho základní motivací je smysluplnost, udržitelnost, autenticita a vize ženské bylinné napářky jako samozřejmé a přirozené techniky provázející ženy po celou dobu jejich života.

Obaly na sedátko Steamy, Steamy Set a Gazell jsou vymyšleny v souladu s filozofií non waste, tedy tak, aby se zužitkoval veškerý materiál, který je na jejich výrobu potřeba, bez produkce zbytečného odpadu a bez použití plastů na výstelku krabic a zároveň, aby se daly obaly použít i na další skladování výrobků u vás v domácnosti. Přísné požadavky jdou ruku v ruce s kvalitou vyráběných produktů.