Novinka
Kód: KON006/T | Značka: Manzana

Konjac Tělová houba - Zelený čaj

169 Kč
Skladem

Konjak je přírodní houba ideální pro jemné čištění a prokrvení pleti. 100% přírodní, organický, vegan produkt bez přidaných chemických látek.

Kategorie: MAMINKY

Tmavě zelená houba s extraktem ze zeleného čaje má jedinečné revitalizační a antioxidační účinky. Zelený čaj chrání pokožku před účinky volných radikálů. Je vhodný pro mastnou až smíšenou pleť. Dokonale čistí póry a bojuje tak proti zánětům.

Konjak houbička obsahuje 100% přírodního organického kořene rostliny Konjac. Proces výroby je jednoduchý, nezahrnuje žádné složité chemické postupy, které by mohly způsobit riziko znečištění. Kořen konjaku se rozemele na kašovitou hmotu. Do této směsi se přidají bylinné a jiné příměsi dle typu vyráběné houbičky (např. bambusové uhlí, kurkuma, apod.). Pak se směs promíchává až získá požadovanou konzistenci. Rychle se přelije do připravených formiček a nechá se tuhnout. Technologickým postupem, který zahrnuje pečení, sušení a mrazení spatří světlo světa konjaková houbička se svoji specifickou porézní strukturou. 

Představuje nejlepší přírodní péči o pleť. Obsahuje antioxidanty a vitamíny, které doplňují vše, co pokožka ztrácí v důsledku stresu a nevyváženého životního stylu a znečištěného vzduchu. Také redukuje a oslabuje známky předčasného stárnutí pleti.

Konjaková houba je 100% biologicky odbouratelná. Pokud kompost nemáte, neznamená to, že musí skončit v komunálním odpadu. Plně vyjadřuje nejen ekologický přístup, ale také podporuje filozofii zero-waste. Houbu nakrájíme nebo nastříháme na menší kousky a můžeme ji smíchat se substrátem při výsadbě pokojových rostlin nebo přimíchat do záhonu na zahradě či v parku. Obohatí tak půdu o všechny cenné látky, které naše pokožka také potřebovala. Vzhledem k tomu, že má velmi dobrou absorpční schopnost zadržovat vodu, pomáhá také rostlinám lépe hospodařit s vodou a harmonizovat výkyvy zavlažování. To, co jsme si na chvíli vypůjčili z přírody pro vlastní potřebu, do ní vrátíme bez odpadu.

Použití: Před prvním použitím (nebo pokud máte houbičku zcela vyschlou) namočte houbičku na několik minut do vlažné vody až zvětší svůj objem a změkne. Takto je připravena k mytí a čištění. Nikdy ji nemačkejte za sucha, je poměrně křehká a zbytečně brzy by se díky tomu začala drolit a dosloužila by. 

Konjakovou houbičku je potřeba vyměnit až ve chvíli, kdy se vám začne drolit.   

Postup mytí s houbičkou:
- houbičku namočíme pod tekoucí vodou a zlehka z ní vymáčkneme přebytečnou vodu (NEŽDÍMEJTE!, potrhali byste jí vlákna),
- naneseme oblíbený mycí prostředek,
- houbičkou jemnými krouživými pohyby masírujeme celé tělo, 
- poté se opláchneme čistou vodou,
- pod tekoucí vodou vypláchneme i houbičku a vymáčkneme z ní vodu a zavěsíme k volnému vysychání.

Houbička je antibakteriální a odolává růstu plísní a bakterií, ale pro váš lepší pocit ji můžete čas od času vysterilizovat 1-2 minuty ve vroucí vodě, případně ji namočit přes noc do slané vody. 

Dodavatel: Manzana s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Manzana je malá rodinná firma. Do EU dováží konjac houby z Číny, kde jsou vyráběny v souladu s tradicí a ekologicko-etickými standardy.

Konjac houby jsou novodobým hitem v péči o pleť. Spojují v sobě mimořádnou funkčnost a příjemný pocit s ekologií a udržitelností. Každá příměs se stará o specifické potřeby pleti. V nabídce máme pleťové - obličejové houby a větší tělové.

Konjac houba:
– je přirozeně hypoalergenní, vyrovnává PH pleti
– 100% přírodní produkt
– bez přídavných chemických látek
– bez parfémů a parabenů
– netestována na zvířatech
– 100% rozložitelná a kompostovatelná
– 100% vegan, bez GMO
– 100 % vyráběná z obnovitelných zdrojů
– šetrná k životnímu prostředí